00%
Ielādē...

DIZAINA IZSTRĀDE

PIEŠĶIRT ZĪMOLAM VIZUĀLU ATŠĶIRĪBU

Dizaina izstrāde sastāda ļoti lielu mūsu ikdienas daļu. Ar dizainu un dizaina elementiem mēs strādājam gan korporatīvās identitātes izstrādes procesā, gan veidojot uzņēmumiem nepieciešamos drukas materiālus. Dizaina izstrāde, veidojot dizaina vadlīnijas vai izstrādājot dizaina elementus ir arī būtisks mājaslapu un internetveikalu izstrādes posms. Tikai pateicoties mūsu dizaina izstrādes iemaņām esam pārliecināti, ka vizuāli spējam realizēt ikvienu pat šķietami traku mūsu klienta ieceri.

1

Vizuālās identitātes izstrāde

Vizuālā identitāte (saukta arī par korporatīvo identitāti un korporatīvo stilu) nosaka uzņēmuma vai zīmola turpmāko vizuālo komunikāciju. Logo dizaina izstrāde un brand book izstrāde veido uzņēmuma vizuālās pamatvērtības, kuras uzņēmums pielietos vēl gadiem ilgi.

Vizuālās identitātes elementi

2

Grafiskā dizaina izstrāde

Daudzi uzņēmumi savā ikdienā lieto plašu drukāto materiālu klāstu. Vizītkartes, iepakojumi, bukleti, flajeri, uzlīmes, veidlapas, plakāti, PVC reklāmas baneri un cita drukātā produkcija, kurai ir nepieciešams izstrādāt vizuālajā identitātē ieturētu grafisko dizainu.

3

Digitālā dizaina izstrāde

Digitālais dizains, iespējams, nav tas visplašāk lietotais dizaina termins. Šis termins sevī ietver dažādu digitālo materiālu dizaina izstrādi. Tās var būt mājaslapas un interneta veikali. Tas var būt sociālo tīklu dizains vai logo animāciju izstrāde.

4

Citu materiālu dizaina izstrāde

Mēs saprotam un pieņemam, ka nedz mūsu, nedz mūsu klientu ikdiena nav vienmēr viendabīga. Ir lietas, kuras mūsu klienti lieto retāk. Izkārtnes, gaismu kastes, auto aplīmēšana, zīmogi, magnēti un karogi – katram savs.

UZSĀKAM SADARBĪBU?