00%
Ielādē...

REKLĀMA INTERNETĀ

REKLĀMA INTERNETĀ PLAŠU AUDITORIJU SASNIEGŠANAI

Daudziem no mums internets ir būtiska ikdienas sastāvdaļa. Informācijas apmaiņa lielā apmērā notiek tieši interneta vidē, jo tā sniedz iespējas sasniegt plašas mērķauditorijas. Interneta vide piedāvā plašu reklāmas risinājumu klāstu. Lielākā daļa piedāvāto risinājumu ir salīdzinoši prognozējami, izmērāmi pēc dažādiem KPI lielumiem. Kā vēl viens būtisks bonuss reklāmai internetā ir tas, ka reklāma internetā ir salīdzinoši viegli izmaināma, pauzējama vai apturama ar pāris klikšķiem. Tas sniedz iespēju diferencēt reklāmu vēstījumus.

1

Reklāmas kampaņu plānošana

Digitālā mārketinga reklāmas kanālu izvēle, tirgus analīze un kampaņas plāna izstrāde atbilstoši noteiktajam budžetam. Kampaņas plāna izstrādes laikā ņemam vērā arī izvēlēto kanālu potenciālo atdevi, aprēķinot dažādus atslēgas lielumus kā piemēram - ieguldījuma atdevi (ROI). Reklāmas kampaņu plānus izstrādājam dažādiem periodiem -  no nedēļas līdz pat gadam un ilgākam termiņam. Nodrošinām arī izstrādāto reklāmas kampaņu realizāciju un vadību. Digitālo reklāmu organizējam gan uz mērķauditorijām Latvijā, gan ārvalstīs.

2

Reklāma Google

Reklāma Google meklētājā jeb Google Search Ads kampaņu izstrāde un vadība. Reizēm tiek saukta arī par Google Adwords, kas ir iepriekšējais Google Ads nosaukums. Kampaņu izstrāde un ilgtermiņa vadība

3

Reklāmas baneri internetā

Animēti vai statiski reklāmas baneri daudzviet internetā. Sasniedzamas plašas auditorijas. Šis reklāmas veids paredzēts jaunu auditoriju piesaistei. Reklāmas baneru izstrāde, kampaņu izstrāde un vadība.

4

Atkārtotais mārketings

Saukts arī par remārketingu. Atkārtoto mārketingu organizējam kā reklāmas banerus daudzviet internetā. Šie baneri tiek rādīti lietotājiem, kuri reiz jau ir apmeklējuši Jūsu mājaslapu.

5

Reklāma sociālajos tīklos

Uzņēmumu sociālo tīklu satura izstrāde. Tekstuālā satura izstrāde, kā arī vizuālo materiālu izstrāde. Apmaksāto reklāmas kampaņu organizēšana un vadība. Iespējams arī atkārtotais mārketings.

6

Reklāma Youtube

Video un baneru reklāmu organizēšana Youtube kanālā. Youtube Ads kampaņu izstrāde un ilgtermiņa vadība. Reklāma jaunām un atkārtotām mērķauditorijām ar plašu auditoriju sasniedzamību

7

E-pastu kampaņas

E-pasta kampaņu izstrāde un organizēšana. E-pastu izsūtne GMail tīklā, kā arī – uz uzņēmuma kontaktu datubāzēm. Izsūtnes e-pastu dizaina izstrāde un izsūtnes nodrošināšana atlasītajām mērķauditorijām.

UZSĀKAM SADARBĪBU?