00%
Ielādē...

GRAFISKĀ DIZAINA IZSTRĀDE

GRAFISKĀ DIZAINA IZSTRĀDE DAŽĀDIEM DRUKAS MATERIĀLIEM

Katru reizi, kad klientam nepieciešama grafiskā dizaina izstrāde, ir ļoti būtiski izprast konkrēto nepieciešamību. Vai tā būtu vizītkaršu dizaina izstrāde, bukletu, uzlīmju vai iepakojuma dizaina izstrāde. Katra klienta vajadzības atšķiras. Vienmēr cenšamies izprast klienta nepieciešamības un pielāgot tām mūsu piedāvājumu.

Grafiskā dizaina izstrāde detalizētāk

no € 60,-

Baneri

Baneru dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras / vides reklāmas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī plakātu druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām / vides reklāmas aģentūrām.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 150,-

Brošūras

Brošūru dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī brošūru druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 100,-

Bukleti

Bukletu dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī bukletu druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 120,-

Dokumentu mapes

Dokumentu mapju dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī mapju druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 60,-

Flajeri

Flajeru dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī flajeru druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 120,-

Iepakojums

Iepakojuma dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī iepakojumu druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 90,-

Plakāti

Plakātu dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī plakātu druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 60,-

Uzlīmes

Uzlīmju dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī uzlīmju druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 60,-

Veidlapas

Veidlapu dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī veidlapu druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 75,-​

Vizītkartes

Uzņēmuma vispārīgo un personalizēto vizītkaršu dizaina izstrāde un vizītkaršu maketēšana drukas nepieciešamībām. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī vizītkaršu druku un izgatavošanu.

UZZINĀT VAIRĀK

UZSĀKAM SADARBĪBU?