00%
Ielādē...

VIZUĀLĀS IDENTITĀTES IZSTRĀDE

NO LOGO DIZAINA IZSTRĀDES LĪDZ PILNVĒRTĪGAI STILA GRĀMATAI

Vizuālās identitātes izstrāde vai esošās vizuālās identitātes modernizēšana ir ļoti būtisks uzņēmumu darbības solis. Nav būtiski vai korporatīvā identitāte tiek izstrādāta jaunam zīmolam vai zīmolam, kurš tirgū sevi jau ir pierādījis. Vizuālās identitātes izstrāde nosaka zīmola publisko vizuālo tēlu un plaši iespaido uzņēmuma esošo un potenciālo klientu skatījumu uz uzņēmumu un tā piedāvājumu.

Vizuālās identitātes izstrāde detalizētāk

no € 75,-

Logo izstrāde

Vizuālajā identitātē nav būtiskāka elementa kā logo. Tas ir kā cilvēka vārds. Bez logo ir grūti iedomāties viegli atpazīstamu zīmolu. Izstrādājam uzņēmumu un zīmolu logo, apzinoties to nozīmi tālākajā uzņēmuma darbībā. Katra logo dizaina izstrādes situācija ir atšķirīga no visām iepriekšējām. Kādreiz logo dizaina izstrāde ir vairāk tehnisks process, kādreiz – vairāk filosofisks un radošs process.

UZZINĀT VAIRĀK
no € 500,-

Stila grāmatas izstrāde

Jo ilgāk darbojas uzņēmums vai zīmols, jo vairāk dažādu nepieciešamo materiālu sakrājas. Lai nesāktos "radošais haoss", ir būtiski noteikt konkrētas robežas, kurās izpaužas uzņēmuma vizuālā identitāte. Šīs robežas palīdz nospraust brand book, jeb stila grāmatas izstrāde, kurā tiek iekļauts plašs pielietojamo dizainu klāsts, nosakot lietojamos dizaina elementus un formas.

UZZINĀT VAIRĀK

UZSĀKAM SADARBĪBU?