00%
Ielādē...

REKLĀMA SOCIĀLAJOS TĪKLOS

SOCIĀLO TĪKLU ADMINISTRĒŠANA UN REKLĀMAS SOCIĀLAJOS TĪKLOS

Sociālie tīkli ir ļoti būtisks reklāmas kanāls gan uzņēmumumiem, kuri darbojas B2C sektorā. Protams sociālie tīkli piedāvā arī reklamēšanās iespēju arī uzņēmumiem B2B sektorā. Reklāma sociālajos tīklos palīdz sasniegt plašas mērķauditorijas visā pasaulē. Tieši tādēļ, domājot par reklāmu sociālajos tīklos, īpašu uzmanību pievēršam gan reklāmu tekstuālajam saturam, gan vizuālajam izpildījumam. veidojot sociālo tīklu lietotājiem asociācijas ar zīmolu.

Digitālā dizaina izstrāde detalizētāk

Individuāli

Sociālo tīklu administrēšana

Komunikācijas stratēģijas izstrāde un īstenošana ilgtermiņā. Sociālo tīklu satura izstrāde un izvietošana. Ierakstu tekstuālā satura veidošana un nepieciešamo vizuālo elementu izstrāde

UZZINĀT VAIRĀK
Individuāli

Facebook Ads reklāmas kampaņu izstrāde un vadība

Reklāmas kampaņai nepieciešamo vizuālo materiālu izstrāde un reklāmas tekstu veidošana. Kampaņu plānošana un iestatījumu izstrāde. Facebook Ads reklāmas kampaņu izstrāde un ilgtermiņa vadība, nodrošinot nepārtrauktu kampaņu kvalitāti.

UZZINĀT VAIRĀK
Individuāli

LinkedIn Ads reklāmas kampaņu izstrāde un vadība

Reklāmas kampaņai nepieciešamo vizuālo materiālu izstrāde un reklāmas tekstu veidošana. Kampaņu plānošana un iestatījumu izstrāde. LinkedIn Ads reklāmas kampaņu izstrāde un ilgtermiņa vadība, nodrošinot nepārtrauktu kampaņu kvalitāti.

UZZINĀT VAIRĀK
Individuāli

Sociālo tīklu dizaina izstrāde

Vizuālo vadlīniju izstrāde sociālo tīklu ierakstu attēliem. Vairāku pielietojamo opciju izstrāde lietošanai ilgtermiņā.

UZZINĀT VAIRĀK

UZSĀKAM SADARBĪBU?