00%
Ielādē...

MĀJASLAPU IZSTRĀDE

UZŅĒMUMA DIGITĀLĀS PIEEJAMĪBAS UZLABOŠANA

Katra uzņēmēja izpratne par to, kas ir mājaslapu izstrāde, atšķiras. Kāds domā informatīvu mājaslapu izstrādi, kāds – internetveikalu izstrādi. Mūsu izpratnē šis jēdziens iekļauj arī administrācijas sistēmu izstrādi un mājaslapu SEO optimizāciju. Pamata principi, vai tā būtu mājaslapa, internetveikals, landing page vai administrācijas sistēma, lielos vilcienos nemainās. Ir jāizstrādā arhitektūra, sadaļu struktūra, funkcionalitātes plāns, jāzīmē un jāprogrammē dizains un jāveic izstrāde. Iepazīsties ar katru no šiem individuāli.

1

Mājaslapu dizaina izstrāde

Moderna mājaslapu dizaina izstrāde un dizainisko risinājumu meklēšana, pielietojot mūsdienu dizaina aktualitātes un plašās iespējas. Dizaina izstrāde gan mājaslapu datora versijai, gan mājaslapas attainošanai mobilajās ierīcēs.

Izstrādājam dizainus dažādas uzbūves mājaslapām

2

Informatīvu mājaslapu izstrāde

Dažādas sarežģitības informatīvo mājaslapu izstrāde. Mājaslapu arhitektūras plānošana, struktūras izstrāde un dizaina zīmēšana. Mājaslapu programmēšana ar izstrādāto dizainu. Mājaslapu izstrāde uz dizaina tēmas bāzes.

3

Landing page izstrāde

Vizītkaršu tipa nosēšanās lapu, jeb landing page izstrāde. Landing page struktūras izstrāde, dizaina veidošana mūsdienu aktualitātēs un programmēšana. Individuāls dizains un dizaina tēmu iespējas

4

Internetveikalu izstrāde

Internetveikalu izstrāde vienam produktam vai plašam produktu klāstam ar sarežģītu kategoriju sadalījumu. Dizaina izstrāde un programmēšana. Darbs ar piegāžu sistēmām un norēķinu iestatīšanu.

5

Administrācijas sistēmu izstrāde

Dažādu adinistrācijas sistēmu izstrāde (ERP, CRM, HRMS). Neatkarīgi vai tā būtu uzskaišu sistēmu, noliktavas, grāmatvedības, reģistrācijas sistēmu vai klientu, darbinieku attiecību vadības sistēma. Funkciju, struktūras un dizaina izstrāde. Sistēmas programmēšana.

6

Mājaslapu SEO optimizācija

Mājaslapu SEO optimizācija meklētājiem – Google, Yandex, Bing, Yahoo u.c. Optimizācijas plāna izstrāde un ieviešana. Koda un citu elementu pielāgošana. SEO tagu izstrāde un atslēgas vārdu monitorēšana.

UZSĀKAM SADARBĪBU?