00%
Ielādē...

INTERNETVEIKALU IZSTRĀDE

INTERNETVEIKALU IZSTRĀDE NO PROTOTIPA SKICES LĪDZ PILNVĒRTĪGAM INTERNETVEIKALAM.

Internetveikalu izstrāde nebūt nav nedz vienkāršs, nedz ātrs process. Līdz brīdim, kad tiek uzsākta internetveikala programmēšana, ir nepieciešams izstrādāt internetveikala struktūru, atsevišķos gadījumos arī prototipu un dizainu. Kad šie posmi ir veikti, uzsākas internetveikala izstrāde. Nedaudz vieglāk ir tad, ja internetveikala programmēšana nenotiek no absolūtas nulles, bet pielieto jau gatavas dizaina tēmas.

Internetveikalu izstrāde detalizētāk

Individuāli

Dizaina izstrāde

E-komercijas veikalu dizaina izstrāde, piedaloties arī internetveikala struktūras izstrādē.

UZZINĀT VAIRĀK
Individuāli

Individuāla dizaina internetveikals

Internetveiklau izstrāde, veicot gan veikala arhitektūras un struktūras plānošanu, gan dizaina izstrādi un norēķinu sistēmas ieviešanu. Internetveikalu programmēšana ar mūsu vai klienta veidotu dizainu.

UZZINĀT VAIRĀK
Individuāli

Internetveikals uz šablona bāzes

Organizējot internetveikalu izstrādi, nodrošinām atvieglotu izstrādes procesu, pielietojot gatavas dizaina tēmas. Pielietojot dizaina tēmas, joprojām nepieciešams izstrādāt atsevišķus internetveikala dizaina elementus, tomēr ir atvieglots struktūras ieviešanas un norēķinu iestatīšanas process. Ar dizaina tēmām, internetveikala izstrādes laiks un izmaksas samazinās aptuveni divas reizes.

UZZINĀT VAIRĀK

UZSĀKAM SADARBĪBU?