fbpx
BRAND BOOK IZSTRĀDE. ZĪMOLA VIZUĀLO VADLĪNIJU NOTEIKŠANA.

Darbs ar korporatīvo jeb vizuālo identitāti ikvienam uzņēmumam tiek organizēts vēl ilgi pēc logo dizaina izstrādes. Uzņēmuma darbības laikā logo un citus vizuālos aspektus ir nepieciešams lietot dažādās situācijās, tādēļ ir lieliski vismaz biežāk sastopamās situācijas paredzēt un jau laicīgi noteikt konkrētas vadlīnijas. Šīs vadlīnijas nosaka kā izstrādātā korporatīvā vizuālā identitāte izpaudīsies dažādās situācijās. Tādēļ, izstrādājot jaunu uzņēmuma vai zīmola logo, ieteicams izstrādāt arī pilnvērtīgu brand book, jeb zīmolgrāmatu (arī korporatīvā stila grāmata  u.c. apzīmējumi).

Šeit atradīsi informāciju par: brand book izstrāde, brand book modernizēšana

logo izstrāde, logo modernizēšana, logo pārzīmēšana, Logo dizains, logo dizaina izstrāde, logo dizaina modernizēšana, logo dizaina pārzīmēšana, logotipa izstrāde, logotipa modernizēšana, logotipa pārzīmēšana, logotipa dizains, logotipa dizaina izstrāde, logotipa dizaina modernizēšana, logotipa dizaina pārzīmēšana, zīmola izstrāde, zīmola modernizēšana, zīmola pārzīmēšana, zīmola dizains, zīmola dizaina izstrāde, zīmola dizaina modernizēšana, zīmola dizaina pārzīmēšana, brenda izstrāde, brenda modernizēšana, brenda pārzīmēšana, brenda dizains, brenda dizaina izstrāde, brenda dizaina modernizēšana, brenda dizaina pārzīmēšana
BRAND BOOK IZSTRĀDE, BRAND BOOK MODERNIZĒŠANA
APTUVENĀS IZMAKSAS

Pieredzē situācijas ir dažādas – reizēm klienti pie mums griežas ar skicēm uz papīra lapas, reizēm klientam nav īstas skaidrības, kāds tad īsti ir vēlamais rezultāts. Šo iemeslu dēļ katru situāciju vērtējam pēc tās būtības. Vai tā būtu esošās brand book modernizēšana vai pilnvērtīgas brand book izstrāde no jauna. Tāpat ņemam vērā poetenciālās iespējamās situācijas, kurām jāizveido piemēri un vadlīnijas.

PAMATA

no €
9000
PRIMĀRO VADLĪNIJU NOTEIKŠANA
  • Esošo vizuālo elementu lietošanas noteikumu izstrāde. Logo lietošanas noteikumi, krāsas, fonti, logo piemēri dabā. Neiekļauj reprezentatīvo materiālu dizaina izstrādi.

UZLABOTS

no €
22500
ESOŠO VADLĪNIJU MODERNIZĒŠANA
  • Esošās korporatīvās identitātes izvērtējums, logo pielietojuma modernizējums. Fontu, krāsu un citu vizuālo aspektu noteikšana atbilstoši modernām prasībām. Reprezentatīvo materiālu dizaina modernizēšana.

PILNĪGS

no €
45000
PILNVĒRTĪGU VADLĪNIJU IZSTRĀDE
  • Vizuālo elementu lietošanas noteikumu izstrāde. Logo lietošanas noteikumi, fonti, krāsas, reprezentatīvo materiālu dizaina izstrāde u.c.
PIEVIENO PAKALPOJUMUS PRECĪZĀKU CENU PIEPRASĪJUMAM
PIEPRASI PRECIZĒTU CENU
KĀ TAS NOTIEK?
BRAND BOOK IZSTRĀDES PROCESS

Izstrādājot jauno Brand book, ņemam vērā dažādas iespējamās situācijas, kurās ir jāparedz vizuālie aspekti. Katru reizi vērtējam kādas varētu būt šīs situācijas un nepieciešamības. Gan Brand book izstrāde, gan esoša brandbook modernizēšana vai pārstrāde nozīmē iedziļināšanos uzņēmuma darbībā, kā arī šī brīža un nākotnes potenciālajās nepieciešamībās.

SARUNA

UZŅĒMUMA UN TĀ DARBĪBAS IEPAZĪŠANA
Lai izsprastu brand book izstrādes laikā veidojamās nepieciešamības, ir būtiski saprast uzņēmuma nepieciešamības. Vienam uzņēmumam būs nepieciešamība pēc vizītkartēm, dokumentu mapēm, auto aplīmēšanas dizaina, aploksnēm, zīmogiem utt. Citam būs nepieciešamība pēc digitālo materiālu vadlīnijām. Tieši tādēļ ir būtiski šīs nepieciešamības izrunāt un piefiksēt!

IZVĒRTĒJUMS

SAPRATNE PAR VEIDOJAMAJIEM DIZAINIEM
Kad ir izveidots vispārīgs brand book materiālu saraksts, šķetinām - kam no šiem materiāliem jau ir iepriekš veidoti dizaina materiāli un nepieciešams tos tikai "iesiet", kam tie ir jāizveido no jauna vai jāpārveido. Gala rezultātā kopīgi nonākam pie pilnvērtīga darāmo lietu saraksta un precizētām izmaksām.

RADOŠAIS, FIZISKAIS DARBS

BRAND BOOK MATERIĀLU IZSTRĀDE
Pakāpeniski tiek izstrādāti visi nepieciešamie reprezentatīvo materiālu dizaini, noteiktas konkrētas lietošanas vadlīnijas iekļautajiem dizaina elementiem. Šajā posmā tiek veidota pilnīga sapratne par to kā zīmols vizuāli sevi reprezentēs, kādas krāsas, fonti tiks lietoti, kādas būs "safe" zonas un citi aspekti. Šis ir brand book izstrādes vai modernizēšanas ilgākais un būtiskākais process!

IESIEŠANA

BRAND BOOK "GRĀMATAS" IZSTRĀDE
Kad ir izveidoti visi nepieciešamie materiāli, tie tiek apvienoti vienā kopīgā failā. Šajā failā tiek prezentēti gan visi izstrādātie dizaina materiāli, gan noteikti visi zīmola vizuālie aspekti tādā formā, lai šis fails būtu saprotams ne tikai paša zīmola pārstāvjiem vai mums kā brand book izstrādātājiem, bet ikvienam, kuram šīs zīmola vizuālās vadlīnijas ir saistošas.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.

Apskati mūsu padarītos darbus!

Apskati, kādus projektus esam realizējuši savā pieredzē līdz šim.
Būsim pagodināti realizēt arī Tavu ideju.