fbpx
BROŠŪRU DIZAINA IZSTRĀDE. DIZAINS UN DRUKAS NODROŠINĀJUMS.

Brošūras un drukātie katalogi kā digitālo informācijas rīku alternatīvas taustāmā veidā ir lielisks informācijas nodošanas un uzņēmuma piedāvājuma prezentēšanas veids. Jo biezāka brošūra, jo plašāks uzņēmuma piedāvājums. Tieši tādēļ brošūru dizaina izstrāde ir process, kuram jāpievērš pastiprināta uzmanība. Brošūru dizains prasa iedziļināšanos uzņēmuma piedāvājumā un uzņēmuma korporatīvajā identitātē, lai izveidotās brošūras atspoguļo uzņēmumu un tā piedāvājumu pēc iespējas precīzāk.

Šeit atradīsi informāciju par: brošūru dizaina izstrāde, brošūru dizains

BROŠŪRU DIZAINA IZSTRĀDE. BROŠŪRU DRUKA
APTUVENĀS IZMAKSAS

Brošūru dizaina izstrāde nav process, kuram būtu iespējams noteikt konkrētu cenu kā precei veikalā. Ir daudzi izmaksu un izstrādes laiku ietekmējošie faktori. Brošūru dizains ir radošs un tehnisks process, kurā jāņem vērā daudzi faktori. Būtiskākie no tiem pavisam noteikti ir brošūru vēstījums un saturiskais apjoms, kā arī dizaina sarežģītības līmenis un nepieciešamais dizaina konceptu skaits. Kad tiek runāts par brošūru druku, noteikti ir jāņem vērā brošūras forma, materiāls un, protams, nepieciešamais drukas apjoms.

DIZAINS

no €
15000
VIENS KONCEPTS
  • Viena brošūras dizaina koncepta izstrāde. Iekļautas līdz 2 valodām, kā arī dizaina izmaiņas un pielāgošana drukas specifikācijām

VARIANTI

no €
37500
VAIRĀKI KONCEPTI
  • Vismaz 3 dažādu dizaina konceptu izstrāde. Iekļautas 2 valodas un izmaiņu veikšana izvēlētajā brošūru dizaina konceptā. Drukas faila sagatavošana

DRUKA

no €
12000
RAŽOŠANA
  • Brošūru izgatavošana. Precīza cena pēc pieprasījuma. Cena atkarīga no nepieciešamā drukas apjoma, brošūru formāta un formas.
PIEVIENO PAKALPOJUMUS PRECĪZĀKU CENU PIEPRASĪJUMAM
PIEPRASI PRECIZĒTU CENU
KĀ TAS NOTIEK?
BROŠŪRU DIZAINA IZSTRĀDES PROCESS

Izstrādājot brošūru dizaina konceptus, ņemam vērā gan katra konkrētā klienta nepieciešamības un vēlmes, gan brošūru saturā iekļaujamo informācijas apjomu un būtību, gan strikti vērtējam uzņēmuma korporatīvo identitāti, lai izstrādātie brošūru dizaina koncepti būtu maksimāli tai pietuvināti.

SARUNA

NEPIECIEŠAMĪBU UZZINĀŠANA
Visa sākums ir pasūtījums. Sarunas laikā izprotam, kā klients vēlas strādāt. Vai ir nepieciešami vairāki dizaina koncepti? Kāds ir vēlamais brošūru formāts? Vai brošūru dizains tiks veidots specifiskā formā? Cik maketi ir nepieciešami? Kādās valodās nepieciešama informācija? un tā joprojām. Šie ir pamata jautājumi, kuri ļauj mums izprast klienta redzējumu un potenciāli noteikt cenu, rādīt piemērus un gatavoties darbam.

IZVĒRTĒJUMS

IEPAZĪŠANĀS AR UZŅĒMUMA KORPORATĪVO IDENTITĀTI
Protams, ir daudz vieglāk, ja uzņēmuma korporatīvo identitāte esam veidojuši mēs, tomēr bieži strādājam ar klientiem, kuriem ir jau esoša identitāte vai - vismaz logo. Ja logo vai korporatīvo identitāti esam veidojuši mēs, mums, visticamāk jau ir viena vai vairākas vīzijas par potenciālo brošūru dizainu. Ja strādājam ar esošu logo vai korporatīvo identitāti, pētam vēsturiskos vizuālos materiālus, lai izveidotais brošūru dizains paustu vēsturisko identitāti. Reizēm piedāvājam potenciāli labākus vizuālos risinājumus situācijās ar esošu identitāti.

RADOŠAIS, FIZISKAIS DARBS

BROŠŪRU DIZAINA IZSTRĀDE
Ņemot vērā klienta izteiktās vēlmes un mūsu sadarbības partneru - ražotāju - noteiktās prasības, kā arī uzņēmuma korporatīvo identitāti, sākam darbu pie brošūru dizaina izstrādes. Atkarībā no nepieciešamo konceptu, maketu skaita, kā arī brošūru formāta un formas, brošūru dizains tiek izstrādāts dienas līdz pāris dienu laikā. Tikai šajā brīdī sākas īstais darbs - sagaidām konstruktīvus komentārus un kritiku no klienta, lai mainītu un uzlabotu izstrādātos konceptus.

RAŽOŠANA

DIZAINA SAGATAVOŠANA DRUKAI
Atkarībā no izvēlētā brošūru formāta un formas, gala izvēlētais brošūru dizains ir jāpielāgo drukas tehnoloģijai. Nav būtiski arī tas, vai brošūru izgatavošanu nodrošina mūsu sadarbības partneri, vai klienta sadarbības partneri. Mums galvenais ir brošūru ražotājam un klientam nodot tehniski korektus dizaina failus, lai brošūras tiktu izgatavotas kā iecerēts.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.

Apskati mūsu padarītos darbus!

Apskati, kādus projektus esam realizējuši savā pieredzē līdz šim.
Būsim pagodināti realizēt arī Tavu ideju.