fbpx
Dažādu materiālu
dizaina izstrāde.
Drukas materiālu un digitālo materiālu dizaina izstrāde. Logotipu dizaina izstrāde, vizītkaršu, bukletu, flaieru un plakātu dizaina izstrāde. 
Mājas lapu un interneta veikalu dizaina izstrāde. Esošu dizaina materiālu dizaina labošana un pārstrāde. Dizaina modernizēšana.

Uzņēmuma logo dizaina izstrāde

Uzņēmuma logo dizaina izstrāde. Logo konceptu izstrāde un realizācija. Esošu uzņēmuma logo dizaina modernizācija un pārstrāde. Zīmola dizaina vadlīniju izstrāde.

Drukas materiālu dizaina izstrāde

Dažādu drukas materiālu dizaina izstrāde. Vizītkaršu dizaina izstrāde. Bukletu, flaieru un dažādu plakātu dizaina izstrāde. Lielformāta drukas materiālu dizaina izstrāde.

Digitālo materiālu dizaina izstrāde

Digitālo reklāmas materiālu dizaina izstrāde dažādām nepieciešamībām. Dizaina elementu izstrāde mājas lapām un interneta veikaliem. Nekustīgu un animētu digitālās reklāmas elementu izstrāde. Attēlu un reklāmas baneru dizaina izstrāde.

Īpaša mājas lapu dizaina izstrāde

Mājas lapu un interneta veikalu dizaina izstrāde. Dizaina konceptu izstrāde un realizēšana kodā. Dažādu mājas lapu un interneta veikalu dizaina elementu izstrāde pēc pieprasījuma. Mājas lapu un interneta veikalu responsivitātes izstrāde.
Dizaina izstrādes sadarbības posmi

Kā jebkurš process, arī dizaina izstrāde ir sadalāma vairākos posmos, kur katrs no tiem būtiski ietekmē gala rezultātā izstrādāto dizaina materiālu. Šādi dizaina izstrādes posmi ir izmantojami neatkarīgi no izstrādājamā materiāla vai tā pielietojuma.

Pirmais posms

NEPIECIEŠAMĀ DIZAINA KONCEPTU RADĪŠANA

Otrais posms

IZVĒLĒTĀ KONCEPTA ATTĪSTĪŠANA

Trešais posms

DIZAINA SAGATAVOŠANA LIETOŠANAI

Kas veido dizaina izstrādes izmaksas?

Izprotot dizaina izstrādes procesu un ņemot vērā katra konkrētā nepieciešamā dizaina materiāla dažādos aspektus, veidojam individuālus piedāvājumu katram klientam.

APJOMS

DIZAINA MATERIĀLA PIELIETOJUMS
Ļoti būtisks cenas noteikšanas aspekts ir dizaina materiāls pats par sevi. Dizaina materiāls var būt 9 x 5 cm vizītkarte, vai liels vides reklāmas baneris, vai pat 1000 lapaspušu biezs produktu katalogs ar sarežģītu uzbūvi. Visi šie aspekti iespaido dizaina izstrādes izmaksas.

ELEMENTI

DIZAINA SAREŽĢĪTĪBA
Lielums, kurš ļoti iespaido pie dizaina materiāla pavādāmā laika apjomu. Ja dizains ir vienkāršs, pie attiecīgā materiāla var pavadīt pat tikai pāris sekundes, bet, ja dizains ir sarežģīts un veidots no liela elementu skaita, pie dizaina materiāla izstrādes būs jāpavada daudz vairāk laika. Tieši tādēļ parasti aicinām partnerus iesūtīt kādu vizualizāciju, lai saprotam, kādā virzienā jāiet.

KODS?

DIZAINA PROGRAMMĒŠANA
Digitālajā laikmetā arvien biežāk sastopamies ar nepieciešamību dizainu realizēt digitālajā vidē, veidojot dizainu koda veidā un, iespējams, piešķirot dizainam arī animāciju vērtības. Šo ir būtiski zināt pirms darba sākšanas pie dizaina izstrādes.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.