Administrācijas sistēmu izstrāde ar individuālu dizainu

Var teikt, ka vienmēr administrācijas sistēmu izstrāde ir jāorganizē, izstrādājot individuālu sistēmas dizainu. Šādos gadījumos ir būtiski vēl pirms dizaina izstrādes uzsākšanas, pēc iespējas pilnīgāk pārzināt topošās sistēmas struktūru un funkcionālo pusi. Administrācijas sistēmu izstrāde ar individuālu dizainu nozīmē gan dizaina kodēšanas nepieciešamību, gan funkcionālās puses programmēšanu.

01

STRUKTŪRAS UN PROTIPA IZSTRĀDE

02

SISTĒMAS DIZAINA IZSTRĀDE

03

DIZAINA UN FUNKCIJU KODĒŠANA

STRUKTŪRA UN PROTOTIPS

- - -
CENA PĒC PIEPRASĪJUMA

Prototipa izstrāde. Vispārēja skice, veidojot skaidrību par sistēmas struktūru un elementu izvietotojumu. Prototipa izstrādes posmā norādam pogu, attēlu, tekstu u.c. elementu izvietojumu.

DIZAINA IZSTRĀDE

- - -
CENA PĒC PIEPRASĪJUMA

Sistēmas dizaina izstrāde, balstoties iepriekš izveidotajā prototipā. Sākotnēji dizainu izstrādājam sistēmai datoriem (desktop). Vēlāk izstrādājam arī dizainu mobilajām ierīcēm (mobile).

SISTĒMAS KODĒŠANA

- - -
CENA PĒC PIEPRASĪJUMA

Administrācijas sistēmas izstrādātā dizaina kodēšana, veicot arī nepieciešamo funkciju kodēšanu. Šajā posmā tiek nodrošināta prototipa realizācija un dažādu funkciju ieviešana un darbības pārbaude.

STRUKTŪRA UN PROTOTIPS

- - -
CENA PĒC PIEPRASĪJUMA

Prototipa izstrāde. Vispārēja skice, veidojot skaidrību par mājaslapas struktūru un elementu izvietotojumu. Prototipa izstrādes posmā norādam pogu, attēlu, tekstu u.c. elementu izvietojumu.

DIZAINA IZSTRĀDE

- - -
CENA PĒC PIEPRASĪJUMA

Mājaslapas dizaina izstrāde, balstoties iepriekš izveidotajā prototipā. Sākotnēji dizainu izstrādājam mājasalapai datoriem (desktop). Vēlāk izstrādājam arī dizainu mobilajām ierīcēm (mobile).

SISTĒMAS KODĒŠANA

- - -
CENA PĒC PIEPRASĪJUMA

Mājaslapas izstrādātā dizaina kodēšana, veicot arī nepieciešamo funkciju kodēšanu. Šajā posmā tiek nodrošināta prototipa realizācija un dažādu funkciju ieviešana un darbības pārbaude.

NOSŪTI PIETEIKUMU

SPIED ŠEIT , ja vēlies telefonsarunu!    X