00%
Ielādē...

Baneru dizaina izstrāde un druka

keyboard_arrow_down

Baneru dizaina izstrāde un druka

Baneru dizaina izstrāde un dizaina maketēšana drukas nepieciešamībām pēc klienta izvēlētās drukas aģentūras / vides reklāmas aģentūras noteiktajiem drukas standartiem. Pēc dizaina izstrādes pastāv iespēja nodrošināt arī plakātu druku un izgatavošanu sadarbībā ar mūsu partnerībā esošajām drukas aģentūrām / vides reklāmas aģentūrām.

POPULĀRA IZVĒLE

VIENS KONCEPTS

no €60,-

VIENS BANERA DIZAINA KONCEPTS

  • Banera viena dizaina koncepta izstrāde un labojumi atbilstoši klienta komentāriem. Piemēra cenā iekļauta arī izstrādātā koncepta maketēšana atbilstoši drukas aģentūras / vides reklāmas aģentūras tehniskajām prasībām. Papildus dizaina konceptu izstrādei, lūdzam skatīt citus šīs sadaļas piedāvājumus.

DIVI KONCEPTI

no €110,-

DIVI BANERA DIZAINA KONCEPTI

  • Banera divu dizaina konceptu izstrāde un izvēlētā koncepta labojumi atbilstoši klienta komentāriem. Piemēra cenā iekļauta arī izvēlētā koncepta maketēšana atbilstoši drukas tehniskajām prasībām. Atsevišķi vienojoties, drukai iespējams sagatavot arī otru dizaina konceptu.

TRĪS KONCEPTI

no €150,-

TRĪS BANERA DIZAINA KONCEPTI

  • Banera trīs dizaina konceptu izstrāde un izvēlētā koncepta labojumi atbilstoši klienta komentāriem. Piemēra cenā iekļauta arī izvēlētā koncepta maketēšana atbilstoši drukas tehniskajām prasībām. Atsevišķi vienojoties, drukai iespējams sagatavot arī pārējos dizaina konceptus.

Nosūti mums ziņu un saņem piedāvājumu!

Aizpildi kontaktformu