00%
Ielādē...

PAKALPOJUMI

Dizaina izstrāde

Vizuālās identitātes izstrāde, tajā skaitā – logo, vizītkaršu, bukletu, flajeru, auto aplīmēšanas dizaina un citu reprezentatīvo dizainu izstrāde. Mājaslapu, administrācijas sistēmu un mobilo aplikāciju dizaina izstrāde.

Mājaslapu izstrāde

Mājaslapu izstrāde, nodrošinot gan individuāla dizaina izstrādi, gan strādājot ar dizaina tēmām (sagatavēm). Vienkāršu mājaslapu izstrāde, funkcionāli sarežģītu mājaslapu izstrāde. Internetveikalu izstrāde. Landing page un administrācijas sistēmas.

Reklāma internetā

Uzņēmumiem ir nozīmīgi, organizējot reklāmas kampaņas, pēc iespējas pilnvērtīgāk pielietot digitālos instrumentus. Google Search Ads (kādreiz Google Adwords), sociālo tīklu satura veidošana, Facebook Ads, LinkedIn Ads kampaņas un citi digitālās reklāmas rīki.

Vides reklāma

Apziņa, ka potenciālie klienti nesēž tikai pie datoriem, bet vada savu ikdienu arī ārpus telpām ir ļoti būtiska. Sasniegt šos cilvēkus palīdzēs gan reklāma tirdzniecības centros, gan reklāmas stendi un sienas, LED ekrānu reklāma, kā arī reklāma uz un iekš sabiedriskā transporta.

Apskati, ko esam paveikuši līdz šim

Padarītie darbi - daži piemēri

Angel Houses - mājaslapas izstrāde

Angel Houses – mājaslapas izstrāde

ed metal - mājaslapa

ED Metal – mājaslapas izstrāde

suntherm - mājaslpas izstrāde

SunTherm – mājaslapas izstrāde

suntherm

SunTherm – logo izstrāde

UZSĀKAM SADARBĪBU?