Logotipa dizaina tendences 2021. gadā

Jūsu logotips ir svarīgs zīmola mehānisms, kura dizains norāda ne tikai to, kas jūs esat, bet arī to, kā jūs to darāt. Neatkarīgi no tā, vai plānojat jauna biznesa uzsākšanu, vecā zīmola rebrendingu vai vienkārši sava vecā logotipa aktualizēšana, ar šīm jaunākajām tendencēm 2021. gadā, jūs varēsiet droši doties nākotnē.

1. 3D un izometriski logotipi

2021. gadā pasaulē aktuāls ir 3D dizains. Ideāls veids, kā dot dziļumu Jūsu logotipam un līdz ar to arī biznesam. Ja Jums jau ir logotips, pievienojot ēnojumu, izgaismojumus un ēnas, tas var nekavējoties kļūt moderns un aktuāls, nezaudējot būtību, kuru esat ielikuši tajā pirms daudziem gadiem. Ja meklējat pilnīgi jaunu dizainu, šī ir logotipa dizaina tendence, kas noteikti parādīs to, ka Jūs sekojat tendencēm un domājat kreatīvi. Tik daudz iespēju, tik daudz variāciju, tik daudz lielisku logo dizainu.

2. Dabas iedvesmots dizains

Tas vienmēr ir bijis uzticams dizaina iedvesmas avots dažiem ar dabu saistītiem zīmoliem, taču 2021. gadā šī dizaina tendence pieaugs un pārņems kā nezāles pēc lietainas dienas arī citu nozaru pārstāvjus. Dabas iedvesmots logotipa dizains sniedz miera un harmonijas sajūtu, ļoti nepieciešamo svaiga gaisa elpu, jaunas izaugsmes un jaunu sākumu sajūtu. Vai ir kāda dizaina koncepcija kura varētu būt vēl vairāk piemērota? Apskatiet kādus dabas iedvesmotus dizainus nesen radījām mēs.

3. Gradienti logo dizainā

Tieši tāpat kā 3D dizaini, arī gradienta pielietojums piešķir jūsu logo dizainam dziļumu un taustāmības kvalitāti, uzreiz radot interesi un dinamiku. Mazām detaļām ir nozīme, un Jūsu zīmola krāsas patiešām ir svarīgas. Šī dizaina tendence ļauj jums koncentrēties uz krāsu, noturēt skatītāju, vest no viena elementa uz otru, bet tajā pašā laikā saglabāt vai pat iedot atpazīstamības kvalitāti, kāda ir visiem labākajiem logotipiem. Izvēlēties šo uzmanības piesaistošo dizaina variantu un Jūsu zīmols vairs nekad nepazudīs citu logo starpā.

Noslēguma vārdi

2021. gads jau tuvojās savam viduspunktam, neviens nezina, ko gaidīt no otra pusgada, bet viena lieta ir droša – panākumus gūs tie, kas pielāgosies un pieņems pārmaiņas. Pārmaiņas ne tikai uzņēmumuma darbībā, bet arī zīmola dizainā. Šis nelielaiss špikeris ar moderno logotipu dizainu idejām ilustrē dažas no tendencēm, kas būs aktuālas tuvākajā nākotnē. Jūs varat tām sekot, vai arī izvēlēties kaut ko aktuālu tieši Jums un Jūsu biznesam. Izvēle ir Jūsu, iedvesma ir visapkārt, vienīgais kas atliek – ņemt to vērsi aiz ragiem un realizēt oriģinālajos logotipu dizainos!

NOSŪTI PIETEIKUMU

SPIED ŠEIT , ja vēlies telefonsarunu!    X