Vides reklāma – reklāmas sienas, stendi un LED ekrāni

I

r grūti iedomāties svarīgu preci vai pakalpojumu, kam nebūtu reklāmas. Mūsdienās reklāma, īpaši vides reklāma, ieņem augstu lomu jebkurā uzņēmumā, jo tā pārliecina potenciālos pircējus iegādāties preci vai pakalpojumu.Viens no reklāmu izplatīšanas kanāliem ir vides reklāmas. Tie ir reklāmas baneri, plakāti, LED ekrāni un reklāmas stendi. Šis reklāmas veids ir viens no veiksmīgākajiem, jo vides reklāmas sasniedz gandrīz jebkuru iespējamo klientu loku. Sasniedz gan tos, kas ceļā uz skolu vai darbu, izmanto savu personīgo transportu, gan tos, kas kā pārvietošanās līdzekli izmanto sabiedrisko transportu, vilcienu vai izvēlas doties kājām.

 

Vides reklāma

Pētījumā, kas veikts 2018. gadā, atklāts, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju vismaz reizi dienā iziet no mājas. Viens Latvijas iedzīvotājs vidēji dienā mēro aptuveni 30 kilometrus, lielu daļu mērojot tieši ārpus telpām: Atsauce uz rakstu par pētījumu . No tā izriet, ka vides reklāmas patiešām ir efektīvs līdzeklis auditorijas sasniegšanai.  Vides reklāmas savu popularitāti ir izpelnījušās vairāku iemeslu dēļ.

Ar vides reklāmām ir daudz vieglāk sasniegt mērķauditoriju nekā, piemēram, ar reklāmām žurnālos, jo vides reklāmu baneri un plakāti ir pamanāmi, bieži vien krāsaini un spilgti.

Ar vides reklāmu var sasniegt gan lielas masas, gan konkrētu mērķauditoriju, jo vides reklāmu var izvietot jebkurā pilsētā un arī specifiskā vietā, ja nepieciešams. Vides reklāmas var apskatīt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tādēļ ieguldījums tieši vides reklāmā ir patiešām lietderīgs.

 

Reklāmas baneri

Baneri ir viens no vides reklāmu veidiem. Tie ir dažāda izmēra reklāmas laukumi labi pārredzamās vietās (piemēram, uz daudzstāvu ēku sienām). Reklāmas baneru izvietošanai tiek izvēlētas vietas, kur ir intensīva satiksme.

Baneri pārsvarā tiek novietoti pietiekami augstu, lai tos varētu redzēt gan tie, kas pārvietojas ar kājām, gan tie, kas labprātāk pārvietojas ar automašīnu vai sabiedrisko transportu. Bieži vien baneri tiek izgaismoti, lai tos varētu redzēt arī naktī. Izgaismoti baneri nodrošina to, ka reklāmai ir paaugstināta efektivitāte arī diennakts tumšajās stundās.

Latvijā reklāmas baneru izvietošanu nodrošina daudzi reklāmas izvietotāji, taču zināmākie un tie, ar ko sadarbojamies mēs, ir Visual Media un Baltic Media Lines, kuri piedāvā reklāmas sienas, vides reklāmu, Rīgā un Rīgas rajonā.

 

Reklāmas plakāti

Plakāti ir viens no visefektīvākajiem vides reklāmas risinājumiem. Plakātus izvieto, piemēram, sabiedriskā transporta pieturvietās. Vides reklāma šādi ir efektīva tad, ja auditoriju vajag sasniegt ātri un efektīvi. Reklāmas plakāti atrodas acu augstumā un bieži vien tie tiek izgaismoti, padarot labu redzamību arī naktī.

Latvijā reklāmas plakātu izvietošanu nodrošina vairāki reklāmas izvietotāji, starp tiem arī mūsu sadarbības partneri JCDecaux un Clearchannel. Reklāmas plakāti pieturvietās tiek nodrošināti Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Bauskā, Cēsīs, Kuldīgā un citās pilsētās

 

Reklāma LED ekrānos

Vides reklāma un LED ekrāni ir īpaši ar to, ka tie spēj vajadzīgo informāciju nodot vienkāršā un ātrā veidā, sasniedzot lielu auditoriju, kā arī LED ekrāni var sevī ietvert plašāku  informāciju salīdzinot ar reklāmas plakātiem. LED ekrāni iedalās 2 daļās – ārējie un iekšējie. Ārējie LED ekrāni atrodas uz ielām (pārsvarā uz daudzstāvu ēku sienām). Reklāma iekšējos LED ekrānos atrodas tirdzniecības centros. LED ekrāni piesaista uzmanību tādēļ, ka tie vizuāli ir krāšņi un cilvēku acis ir daudz vieglāk piesaistīt ar attēlu, kas mainās nevis ar vienkāršu plakātu.

Reklāmu iekšējos un ārējos LED ekrānos nodrošina Visual Media, taču reklāmu tikai ārējos LED ekrānos nodrošina mūsu sadarbības partneri Actual City Media

 

Reklāmas stendi

Arī reklāmas stendi, tāpat kā reklāmas pieturvietās, auditoriju sasniedz ātri un efektīvi. Reklāmas stendu formāts ļauj izveidot piesaistošas un krāsainas reklāmas, kā arī nestandarta risinājumus.

Populārākie reklāmas stendu nodrošinātāji ir Clearchannel un JCDecaux. Ar šiem uzņēmumiem esam raduši kopīgu valodu un projektu realizācijā strādājam kopīgi un strādājam, lai vides reklāma būtu izcilaStrādājot ar partneriem, mēs varam piepildīt klienta vispārdrošākos sapņus. Kvalitāte, inovācijas un tehnoloģijas mums paver citas iespējas reklāmas industrijas pasaulē. Ne tikai lieliem klientiem jābūt pamanāmiem, katram no mums ir vēsts, ko nodot tālāk, tāpēc saliekot spēkus un zināšanas kopā mēs sasniegsim maksimālo rezultātu tēla spodrināšanai, identitātes veicināšanai un sekmēsim atpazīstamību ar pilnu atdevi.

NOSŪTI PIETEIKUMU

SPIED ŠEIT , ja vēlies telefonsarunu!    X