fbpx
PROGRAMMĒJAM, KODĒJAM, PUBLICĒJAM

INTERNETVEIKALU IZSTRĀDE. INTERNETVEIKALU PROGRAMMĒŠANA

Jau šobrīd interneta vidē ir pieejams plašs preču un pakalpojumu klāsts, kuru pārdošana tiek organizēta ar e-komercijas portālu starpniecību. Internetveikalu izstrāde uz dizaina tēmu bāzes vai ar individuālu dizainu sniedz arī Tavam uzņēmumam pārdod savu piedāvājumu tiešsaistē. Internetveikalu programmēšana pēc arhitektūras. struktūras un dizaina izstrādes ir daudzu detaļu pilna. Esam šeit, lai Tevi soli pa solim izvestu cauri šim procesam.

INDIVIDUĀLA DIZAINA INTERNETVEIKALU IZSTRĀDE

Internetveiklau izstrāde, veicot gan veikala arhitektūras un struktūras plānošanu, gan dizaina izstrādi un norēķinu sistēmas ieviešanu. Internetveikalu programmēšana ar mūsu vai klienta veidotu dizainu.
CENAS

INTERNETVEIKALU IZSTRĀDE UZ DIZAINA TĒMAS BĀZES

Organizējot internetveikalu izstrādi, nodrošinām atvieglotu izstrādes procesu, pielietojot gatavas WordPress dizaina tēmas, kurās pielietots Woocommerce veikala modulis. Pielietojot dizaina tēmas, joprojām nepieciešams izstrādāt atsevišķus internetveikala dizaina elementus, tomēr ir atvieglots struktūras ieviešanas un norēķinu iestatīšanas process. Ar dizaina tēmām, internetveikala izstrādes laiks samazinās vismaz divas reizes.
CENAS
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.

Apskati mūsu padarītos darbus!

Apskati, kādus projektus esam realizējuši savā pieredzē līdz šim.
Būsim pagodināti realizēt arī Tavu ideju.