fbpx
NO PLĀNOŠANAS LĪDZ REALIZĀCIJAI

MĀJASLAPU IZSTRĀDE. INTERNETVEIKALI, LANDING PAGE UN ADMINISTRĀCIJAS SISTĒMAS. MĀJASLAPU SEO OPTIMIZĀCIJA

Katra uzņēmēja izpratne par to, kas ir mājaslapu izstrāde, atšķiras. Kāds domā informatīvu mājaslapu izstrādi, kāds – internetveikalu izstrādi. Mūsu izpratnē šis jēdziens iekļauj arī administrācijas sistēmu izstrādi un mājaslapu SEO optimizāciju. Pamata principi, vai tā būtu mājaslapa, internetveikals, landing page vai administrācijas sistēma, lielos vilcienos nemainās. Ir jāizstrādā arhitektūra, sadaļu struktūra, funkcionalitātes plāns, jāzīmē un jāprogrammē dizains un jāveic izstrāde. Iepazīsties ar katru no šiem individuāli.

MĀJASLAPU PROGRAMMĒŠANA
Dažādas sarežģitības mājaslapu izstrāde. Mājaslapu arhitektūras plānošana, struktūras izstrāde un dizaina zīmēšana. Mājaslapu programmēšana ar izstrādāto dizainu. Mājaslapu izstrāde uz dizaina tēmas bāzes.
MĀJASLAPU DIZAINA IZSTRĀDE
Moderna mājaslapu dizaina risinājumu meklēšana, pielietojot mūsdienu dizaina aktualitātes un plašās iespējas. Dizaina izstrāde gan mājaslapu datora versijai, gan mājaslapas attainošanai mobilajās ierīcēs.
LANDING PAGE IZSTRĀDE
Vizītkaršu tipa nosēšanās lapu, jeb landing page izstrāde. Landing page struktūras izstrāde, dizaina veidošana mūsdienu aktualitātēs un programmēšana. Individuāls dizains un dizaina tēmu iespējas
INTERNETVEIKALU IZSTRĀDE
Internetveikala izstrāde vienam produktam vai plašam produktu klāstam ar sarežģītu kategoriju sadalījumu. Dizaina izstrāde un programmēšana. Darbs ar piegāžu sistēmām un norēķinu iestatīšanu.
ADMINISTRĀCIJAS SISTĒMAS
Uzskaišu sistēmu, noliktavas, grāmatvedības, reģistrācijas sistēmu vai klientu, darbinieku attiecību vadības sistēmu (CRM, HRMS) izstrāde. Funkciju, struktūras un dizaina izstrāde. Sistēmas programmēšana.
MĀJASLAPU SEO OPTIMIZĀCIJA
Mājaslapu optimizācija meklētājiem - Google, Yandex, Bing, Yahoo u.c. Optimizācijas plāna izstrāde un ieviešana. Koda un citu elementu pielāgošana. SEO tagu izstrāde un atslēgas vārdu monitorēšana.
CENŠOTIES BŪT KONKRĒTĀKI

MĀJASLAPU IZSTRĀDE. DETALIZĒTS PAKALPOJUMU SARAKSTS

Pavisam notiekti ikvienam ir skaidrs, ka mājaslapu izstrāde nav pastaiga parkā. Ir ļoti daudzi dažādi aspekti, kuri jāņem vērā izstrādes cenas noteikšanas laikā, izstrādes procesā un jāizprot mājaslapas darbība pēc lapas publikācijas. Jā – esam centušies apkopot atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Jā – reizēm izsakāmies ne-līdz-galam skaidri un saprotami. Tādēļ, ka izstrādes process ir daudzu lielāku un mazāku lēmumu pilna. Uzsāc šo lēmumu pieņemšanas procesu jau tagad

INDIVIDUĀLA DIZAINA MĀJASLAPU IZSTRĀDE

Informatīvu mājaslapu izstrāde, veicot gan mājaslapas arhitektūras un struktūras plānošanu, gan dizaina izstrādi. Mājaslapu programmēšana ar mūsu vai klienta veidotu dizainu.
CENAS

MĀJASLAPU IZSTRĀDE UZ DIZAINA TĒMAS BĀZES

Joprojām organizējot mājaslapu arhitektūras un struktūras izstrādi, nodrošinām atvieglotu mājaslapu izstrādes procesu, pielietojot gatavas WordPress dizaina tēmas. Pielietojot WordPress dizaina tēmas, joprojām nepieciešams izstrādāt atsevišķus mājaslapas dizaina elementus. Ar WordPress dizaina tēmām, mājaslapas izstrādes laiks samazinās vismaz divas reizes.
CENAS

MĀJASLAPU DIZAINS

Informatīvu mājaslapu dizaina izstrāde, veidojot modernus dizaina elementus, attīstot lietotāju interaktīvo iesaisti
CENAS

INTERNETVEIKALU DIZAINS

E-komercijas veikalu dizaina izstrāde, piedaloties arī internetveikala struktūras izstrādē
CENAS

LANDING PAGE DIZAINS

Īsu, informatīvu vizītkartes tipa mājaslapu dizaina izstrāde. Struktūras izstrāde un realizācija
CENAS

ADMINISTRĀCIJAS SISTĒMU DIZAINS

CRM un ERP un citu biznesa vadības sistēmu dizaina izstrāde. Struktūras izstrāde un realizācija
CENAS

INDIVIDUĀLA DIZAINA LANDING PAGE IZSTRĀDE

Landing page izstrāde, veicot gan landing page struktūras plānošanu, gan dizaina izstrādi. Landingpage programmēšana ar mūsu vai klienta veidotu dizainu.
CENAS

LANDING PAGE IZSTRĀDE UZ DIZAINA TĒMAS BĀZES

Joprojām organizējot landing page struktūras izstrādi, nodrošinām atvieglotu landing page izstrādes procesu, pielietojot gatavas WordPress dizaina tēmas. Pielietojot WordPress dizaina tēmas, joprojām nepieciešams izstrādāt atsevišķus mājaslapas dizaina elementus. Ar WordPress dizaina tēmām, landing page izstrādes laiks samazinās vismaz divas reizes.
CENAS

INDIVIDUĀLA DIZAINA INTERNETVEIKALU IZSTRĀDE

Internetveiklau izstrāde, veicot gan veikala arhitektūras un struktūras plānošanu, gan dizaina izstrādi un norēķinu sistēmas ieviešanu. Internetveikalu programmēšana ar mūsu vai klienta veidotu dizainu.
CENAS

INTERNETVEIKALU IZSTRĀDE UZ DIZAINA TĒMAS BĀZES

Organizējot internetveikalu izstrādi, nodrošinām atvieglotu izstrādes procesu, pielietojot gatavas WordPress dizaina tēmas, kurās pielietots Woocommerce veikala modulis. Pielietojot dizaina tēmas, joprojām nepieciešams izstrādāt atsevišķus internetveikala dizaina elementus, tomēr ir atvieglots struktūras ieviešanas un norēķinu iestatīšanas process. Ar dizaina tēmām, internetveikala izstrādes laiks samazinās vismaz divas reizes.
CENAS

INDIVIDUĀLA DIZAINA ADMINISTRĀCIJAS SISTĒMU IZSTRĀDE

Administrācijas sistēmu izstrāde, veicot gan sistēmas funkciju, arhitektūras un globālās struktūras plānošanu, gan dizaina izstrādi. Administrācijas sistēmu programmēšana ar mūsu vai klienta veidotu dizainu, iedziļinoties pašas sistēmas darbību funkcijās un struktūrā.
CENAS

SEO TEKSTU UN ATSLĒGAS VĀRDU IZSTRĀDE

Atslēgas vārdu izpēte un atbilstošu SEO tagu izstrāde un izvietošana. SEO tekstu rakstīšana.
CENAS

MĀJASLAPU KODA OPTIMIZĀCIJA SEO PRASĪBĀM

Informatīvo mājaslapu un internetveikalu koda un citu elementu optimizācija atbilstoši SEO prasībām
SAZINĀTIES

SEO OPTIMIZĀCIJAS PLĀNA IZSTRĀDE

Esošās situācijas analīze, SEO optimizācijas un mājaslapas reitingu mērķu nospraušana un realizācija
SAZINĀTIES

ATSLĒGAS VĀRDU MONITORINGS

Būtisko atslēgas vārdu reitingu monitorēšana. Dati par uzņēmuma un tā konkurentu pozīcijām meklētājos
CENAS
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.

Apskati mūsu padarītos darbus!

Apskati, kādus projektus esam realizējuši savā pieredzē līdz šim.
Būsim pagodināti realizēt arī Tavu ideju.