fbpx
LOGO. LOGOTIPS. BRENDS. ZĪMOLS. DIZAINA IZSTRĀDE

Sarunvalodā bieži tiek lietots katrs no šiem terminiem. Kad sakām – logo dizaina izstrāde, domājam arī logotipa dizaina izstrāde, brenda dizaina izstrāde un zīmola dizaina izstrāde.

Šeit atradīsi informāciju par: logo izstrāde, logo modernizēšana, logo pārzīmēšana, logo dizains, logo dizaina izstrāde, logo dizaina modernizēšana, logo dizaina pārzīmēšana

logo izstrāde, logo modernizēšana, logo pārzīmēšana, logo dizains, logo dizaina izstrāde, logo dizaina modernizēšana, logo dizain min
Neliels ieskats padarītajā - realizētie logo un koncepti
MŪSU VEIDOTIE LOGO
LOGO DIZAINA PĀRZĪMĒŠANA, MODERNIZĒŠANA UN RADĪŠANA
APTUVENĀS IZMAKSAS

Katra logo dizaina izstrādes situācija ir atšķirīga no visām iepriekšējām. Kādreiz logo dizaina izstrāde ir vairāk tehnisks process, kādreiz – vairāk filisofisks un radošs process. Šo būtisko atšķirību dēļ esam izveidojuši 3 dažādus logo izstrādes tarifus, pie kuriem iespēju robežās pieturamies

VEKTORIZĒTS

no €
6000
ESOŠĀ LOGO PĀRZĪMĒŠANA
  • Esošā logo izstrāde vektorgrafikā. Logo pārzīmēšana no attēliem, veicot minimālas nepieciešamās izmaiņas.

UZLABOTS

no €
15000
ESOŠĀ LOGO MODERNIZĒŠANA
  • Uzņēmuma vai zīmola esošā logo modernizēta dizaina izstrāde, iespēju robežās saglabājot esošo logo.

JAUNS

no €
15000
JAUNA LOGO IZSTRĀDE
  • Jauna, moderna logo dizaina izstrāde uzņēmumiem un zīmoliem. Tajā skaitā rebrendings.
PIEVIENO PAKALPOJUMUS PRECĪZĀKU CENU PIEPRASĪJUMAM
PIEPRASI PRECIZĒTU CENU
KĀ TAS NOTIEK?
LOGO DIZAINA IZSTRĀDES PROCESS

Izstrādājot jaunu logo dizainu, ikvienā no situācijām kopīgi ar klientu ejam cauri jaunā logo dizaina attīstības ciklam. Šajā ciklā liela nozīme ir klienta “patīk”/”nepatīk”, radošās domas plūsmai un tehniskajam izpildījumam.

SARUNA

MUMS IR SVARĪGI ZINĀT KLIENTA REDZĒJUMU
Logo dizaina izstrāde ir radošs un interesants process, tieši tādēļ mums ir būtiski jau sākotnēji izprast, kā topošo logo saredz klients. Mūs interesē gan klientam tīkamās lietas, bet īpašu uzsvaru liekam uz lietām, kuras klientam nepatīk. Ir daudzi aspekti, kuri palīdz mūsu radošumu un aizraušanos logo dizaina izstrādē tomēr ierobežot, panākot labāko iespējamo un klientam tīkamāko logo dizainu.

KONCEPTI

PIRMO LOGO KONCEPTU DIZAINA IZSTRĀDE
Pēc tam, kad esam sapratuši klienta vēlmes un idejas, ķeramies klāt logo koncpetu dizaina izstrādei mūsu pusē. Šajā procesā veidojam ideju kolāžas, organizējam iekšējās prāta vētras un ļoti daudz zīmējam dažādas logo skices uz papīra. Atsevišķos brīžos šajā procesā turpinām iesaistīt klientu, lai vēl sīkāk izzinātu kas klientam patīk vai nepatīk. Gala rezultātā šīs idejas un skricēlējumi uz papīra pamazām tiek pārveidoti digitālā formātā, iegūstot jau saprotamu logo dizainu.

KOMENTĀRI

KOMENTĀRI, KOMENTĀRI, KOMENTĀRI
Pēc tam, kad klientam esam nosūtījuši pirmos logo konceptus, sagaidām, ka klients sniegs savu viedokli par izstrādāto logo konceptu dizainiem. Šajā brīdī mums agribas dzirdēt, kas šajos logo konceptu dizainos patīk un kas nepatīk. Gadās, ka jau pirmajos konceptos izveidojas skaidrība, ka logo dizaina izstrāde ir beigusies, jo ir atradies īstais logo. Reizēm klientam līdz galam nepatīk neviens no sākuma konceptiem. Tādēļ sagaidām konstruktīvu kritiku. Šeit būtiskākais ir tas, lai klientam ir viedoklis. "Nezinu" nebūs komentārs.

OTRĀ TŪRE?

LOGO KONCEPTU DIZAINU REDIGĒŠANA VAI JAUNI KONCEPTI
Vērtējot klienta komentārus, emocijas un skatījumu pēc pirmo logo konceptu iesūtīšanas, vērtējam, vai rediģējam kādu no izstrādātajiem konceptiem vai, gadījumos, kad klientau patiešām neviens no istrādātajiem konceptiem neuzrunā, - veidojam jaunus logo dizaina konceptus, kurus atkal nosūtām klientam komentāru sniegšanai.

FINĀLS

KONCEPTA REDIĢĒŠANA UN LOGO NODOŠANA
Neatkarīgi no tā vai vislabākais koncepts atradās pirmajā logo dizaina konceptu klāstā vai otrajā, ar izvēlēto konceptu turpinām darbu, veicot dažādas izmaiņas. Šajā procesā ļoti aktīvi iesaistām klientu, izstrādājot dažādus iespējamos attīstības variantus un gaidot komentārus. Kad esam izstrādājuši logo dizaina pamatformu, pārliecināmies, ka logo tiek izstrādātas gan horizontālā, vertikālā, kvadrāta forma, saīsinātā forma un tad šo komplektu izstrādājam uz krāsainiem, tumšiem un gaišiem foniem. Tādejādi mums viena logo dizaina izstrāde pārvēršas par viena logo un daudzu apakšversiju dizaina izstrādi. Visas versijas un apakšversijas nododam klienta rīcībā.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.

Apskati mūsu padarītos darbus!

Apskati, kādus projektus esam realizējuši savā pieredzē līdz šim.
Būsim pagodināti realizēt arī Tavu ideju.