fbpx
VIZĪTKARŠU DIZAINA IZSTRĀDE. DIZAINS UN DRUKAS NODROŠINĀJUMS.

Vizītkartes ir viens no pirmajiem reprezentatīvajiem materiāliem, ar kuru uzņēmums reprezentē sevi un savu korporatīvo vizuālo identitāti. Vizītkaršu dizaina izstrāde uzņēmumam individuāli nozīmē unikālu un neatkārtojamu vizītkartes izskatu. Vizītkaršu dizains paver plašas iespējas gan no dizainiskā izpildījuma viedokļa, gan sniedz dažādus variantus vizītkaršu izgatavošanas un drukas procesā. Risinājums ir iespējams, neatkarīgi vai veidojat vienkāršas papīra vizītkartes, daudzslāņu vizītkartes, plastikāta, metāla vai koka vizītkartes.

Šeit atradīsi informāciju par: vizītkaršu dizains, vizītkaršu dizaina izstrāde, vizītkartes dizains, vizītkartes dizaina izstrāde, vizītkaršu druka

vizītkaršu dizains, vizītkaršu dizaina izstrāde, vizītkartes dizains, vizītkartes dizaina izstrāde, vizītkaršu druka-min.png
VIZĪTKARŠU DIZAINA IZSTRĀDE. VIZĪTKARŠU DRUKA
APTUVENĀS IZMAKSAS

Būtiskākie aspekti, kas ietekmē vizītkaršu dizaina izstrādes cenu – nepieciešamo dizaina konceptu skaits, maketu skaits un personu skaits. Drukas pakalpojumu nodrošinām sadarbībā ar mūsu sadarbības partneriem. Vizītkaršu druka tiek organizēta pēc pieprasījuma. Vizītkaršu drukas cenas nosaka dažādi aspekti – nepieciešamais materiāls, vizītkartes forma un, protams, apjoms.

DIZAINS

no €
7500
VIENS KONCEPTS
  • Viena vizītkaršu dizaina koncepta izstrāde. Iekļautas 5 personas. Papildus izmaksas par papildus maketiem un personu skaitu.

VARIANTI

no €
19000
VAIRĀKI KONCEPTI
  • Vismaz 3 dažādu dizaina konceptu izstrāde. Iekļautas 5 personas. Papildus izmaksas par papildus maketiem un personu skaitu.

DRUKA

no €
1500
RAŽOŠANA
  • Vizītkaršu izgatavošana. Cena atkarīga no drukas apjoma, maketu skaita, vizītkaršu materiāla un formas.
PIEVIENO PAKALPOJUMUS PRECĪZĀKU CENU PIEPRASĪJUMAM
PIEPRASI PRECIZĒTU CENU
KĀ TAS NOTIEK?
VIZĪTKARŠU DIZAINA IZSTRĀDES PROCESS

Izstrādājot jaunus vizītkaršu dizaina konceptus, ņemam vērā gan katra konkrētā klienta nepieciešamības un vēlmes, gan strikti vērtējam uzņēmuma korporatīvo identitāti, lai izstrādātie vizītkaršu dizaina koncepti būtu maksimāli tai pietuvināti.

SARUNA

NEPIECIEŠAMĪBU UZZINĀŠANA
Visa sākums ir pasūtījums. Sarunas laikā izprotam, kā klients vēlas strādāt. Vai ir nepieciešami vairāki dizaina koncepti? Kāda ir vēlamā vizītkaršu forma? Kāds materiāls tiks lietots vizītkaršu izgatavošanā? Cik maketi ir nepieciešami? Cik personām? un tā joprojām. Šie ir pamata jautājumi, kuri ļauj mums izprast klienta redzējumu un potenciāli noteikt cenu, rādīt piemērus un gatavoties darbam.

IZVĒRTĒJUMS

IEPAZĪŠANĀS AR UZŅĒMUMA KORPORATĪVO IDENTITĀTI
Protams, ir daudz vieglāk, ja uzņēmuma logo dizainu esam veidojuši mēs, tomēr bieži strādājam ar klientiem, kuriem ir jau esošs logo. Ja logo esam veidojuši mēs, mums, visticamāk jau ir viena vai vairākas vīzijas par potenciālo vizītkaršu dizainu. Ja strādājam ar esošu logo, pētam vēsturiskos vizuālos materiālus, lai izveidotais vizītkaršu dizains paustu vēsturisko identitāti. Reizēm piedāvājam potenciāli labākus vizuālos risinājumus situācijās ar esošu logo.

RADOŠAIS, FIZISKAIS DARBS

VIZĪTKARŠU DIZAINA IZSTRĀDE
Ņemot vērā klienta izteiktās vēlmes un mūsu sadarbības partneru - ražotāju - noteiktās prasības, kā arī uzņēmuma korporatīvo identitāti, sākam darbu pie vizītkaršu dizaina izstrādes. Atkarībā no nepieciešamo konceptu, maketu skaita, vizītkaršu dizains tiek izstrādāts dienas līdz pāris dienu laikā. Tikai šajā brīdī sākas īstais darbs - sagaidām konstruktīvus komentārus un kritiku no klienta, lai mainītu un uzlabotu izstrādātos konceptus.

RAŽOŠANA

DIZAINA SAGATAVOŠANA DRUKAI
Atkarībā no izvēlētā vizītkaršu materiāla - papīrs, plastikāts, metāls, koks - un formas, gala izvēlētais vizītkartes dizains ir jāpielāgo drukas tehnoloģijai. Nav būtiski arī tas, vai vizītkaršu izgatavošanu nodrošina mūsu sadarbības partneri, vai klienta sadarbības partneri. Mums galvenais ir vizītkaršu ražotājam un klientam nodot tehniski korektus dizaina failus, lai vizītkartes tiktu izgatavotas kā iecerēts.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.

Apskati mūsu padarītos darbus!

Apskati, kādus projektus esam realizējuši savā pieredzē līdz šim.
Būsim pagodināti realizēt arī Tavu ideju.