fbpx
FLAJERU DIZAINA IZSTRĀDE. DIZAINS UN DRUKAS NODROŠINĀJUMS.

Ātrai un plašai informācijas nodošanai lielā apjomā noteikti lietderīgi ir lietot flajeru formātu. Šādas mazās informatīvās “lapiņas”, kuras saņemam tirdzniecības centros, citās publiskās vietās vai arī – iemestus pasta kastītēs nodrošina to, ka mērķauditorijai tiek nodota informācija par konkrēto piedāvājumu vai akciju. Flajeru dizaina izstrāde, kas ieturēta uzņēmuma korporatīvajā identitātē, nodrošina arī kopējās uzņēmuma atpazīstamības pieaugumu.

Šeit atradīsi informāciju par: flajeru dizaina izstrāde, flajeru dizains

FLAJERU DIZAINA IZSTRĀDE. FLAJERU DRUKA
APTUVENĀS IZMAKSAS

Būtiskākie aspekti, kas ietekmē flajeru dizaina izstrādes cenu – nepieciešamo dizaina konceptu skaits, maketu skaits un flajera forma. Drukas pakalpojumu nodrošinām sadarbībā ar mūsu sadarbības partneriem. Flajeru druka tiek organizēta pēc pieprasījuma. Flajeru drukas cenas nosaka dažādi aspekti – nepieciešamais materiāls, flajeru forma un, protams, apjoms.

DIZAINS

no €
6000
VIENS KONCEPTS
  • Viena flajeru dizaina koncepta izstrāde. Iekļautas līdz 2 valodām, kā arī dizaina izmaiņas un pielāgošana drukas specifikācijām

VARIANTI

no €
15000
VAIRĀKI KONCEPTI
  • Vismaz 3 dažādu dizaina konceptu izstrāde. Iekļautas 2 valodas un izmaiņu veikšana izvēlētajā flajeru dizaina konceptā. Drukas faila sagatavošana

DRUKA

no €
1400
RAŽOŠANA
  • Flajeru  izgatavošana. Precīza cena pēc pieprasījuma. Cena atkarīga no nepieciešamā drukas apjoma, flajeru formāta un formas
PIEVIENO PAKALPOJUMUS PRECĪZĀKU CENU PIEPRASĪJUMAM
PIEPRASI PRECIZĒTU CENU
KĀ TAS NOTIEK?
FLAJERU DIZAINA IZSTRĀDES PROCESS

Izstrādājot flajeru dizaina konceptus, ņemam vērā gan katra konkrētā klienta nepieciešamības un vēlmes, gan flajera saturā iekļaujamo informācijas apjomu un būtību, gan strikti vērtējam uzņēmuma korporatīvo identitāti, lai izstrādātie flajeru dizaina koncepti būtu maksimāli tai pietuvināti.

SARUNA

NEPIECIEŠAMĪBU UZZINĀŠANA
Visa sākums ir pasūtījums. Sarunas laikā izprotam, kā klients vēlas strādāt. Vai ir nepieciešami vairāki dizaina koncepti? Kāds ir vēlamasi flajeru formāts? Vai flajeru dizains tiks veidots specifiskā formā? Cik maketi ir nepieciešami? Kādās valodās nepieciešama informācija? un tā joprojām. Šie ir pamata jautājumi, kuri ļauj mums izprast klienta redzējumu un potenciāli noteikt cenu, rādīt piemērus un gatavoties darbam.

IZVĒRTĒJUMS

IEPAZĪŠANĀS AR UZŅĒMUMA KORPORATĪVO IDENTITĀTI
Protams, ir daudz vieglāk, ja uzņēmuma korporatīvo identitāte esam veidojuši mēs, tomēr bieži strādājam ar klientiem, kuriem ir jau esoša identitāte vai - vismaz logo. Ja logo vai korporatīvo identitāti esam veidojuši mēs, mums, visticamāk jau ir viena vai vairākas vīzijas par potenciālo flajeru dizainu. Ja strādājam ar esošu logo vai korporatīvo identitāti, pētam vēsturiskos vizuālos materiālus, lai izveidotais flajeru dizains paustu vēsturisko identitāti. Reizēm piedāvājam potenciāli labākus vizuālos risinājumus situācijās ar esošu identitāti.

RADOŠAIS, FIZISKAIS DARBS

FLAJERU DIZAINA IZSTRĀDE
Ņemot vērā klienta izteiktās vēlmes un mūsu sadarbības partneru - ražotāju - noteiktās prasības, kā arī uzņēmuma korporatīvo identitāti, sākam darbu pie flajeru dizaina izstrādes. Atkarībā no nepieciešamo konceptu, maketu skaita, kā arī flajeru formāta un formas, flajeru dizains tiek izstrādāts dienas līdz pāris dienu laikā. Tikai šajā brīdī sākas īstais darbs - sagaidām konstruktīvus komentārus un kritiku no klienta, lai mainītu un uzlabotu izstrādātos konceptus.

RAŽOŠANA

DIZAINA SAGATAVOŠANA DRUKAI
Atkarībā no izvēlētā flajeru formāta un formas, gala izvēlētais flajeru dizains ir jāpielāgo drukas tehnoloģijai. Nav būtiski arī tas, vai flajeru izgatavošanu nodrošina mūsu sadarbības partneri, vai klienta sadarbības partneri. Mums galvenais ir flajeru ražotājam un klientam nodot tehniski korektus dizaina failus, lai flajeri tiktu izgatavoti kā iecerēts.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.

Apskati mūsu padarītos darbus!

Apskati, kādus projektus esam realizējuši savā pieredzē līdz šim.
Būsim pagodināti realizēt arī Tavu ideju.