fbpx
DOKUMENTU MAPJU DIZAINA IZSTRĀDE. DIZAINS UN DRUKAS NODROŠINĀJUMS.

Dokumentu mapes mūsdienās nav zaudējušas savu aktualitāti. Tās ir lietojamas gan ikdienas dokumentu nodošanai, gan kā reprezentācijas rīks masu pasākumos un izstādēs. Dokumentu mapju dizaina izstrāde nodrošina uzņēmuma korporatīvā stila ieturēšanu, kā arī, atsevišķos gadījumos nodrošina specifiskāku mērķu izpildi, veidojot īpašu dokumentu mapes dizainu.

Šeit atradīsi informāciju par: dokumentu mapju dizaina izstrāde, dokumentu mapes dizaina izstrāde, dokumentu mapes dizains, dokumentu mapju dizains, mapes dizains, mapju dizains, mapes dizaina izstrāde, mapju dizaina izstrāde

DOKUMENTU MAPJU DIZAINA IZSTRĀDE. DOKUMENTU MAPJU DRUKA
APTUVENĀS IZMAKSAS

Būtiskākie aspekti, kas iespaido dokumentu mapju dizaina izstrādes cenu ir nepieciešamo konceptu skaits, nepieciešamā mapju dizaina sarežģītība, kā arī maketu skaits un forma. Dokumentu mapēm ir tradicionālās formas, bet ir iespējams veidot īpašas formas.  Drukas pakalpojumu nodrošinām sadarbībā ar mūsu sadarbības partneriem. Dokumentu mapju druka tiek organizēta pēc pieprasījuma. Dokumentu mapju drukas cenas nosaka dažādi aspekti – nepieciešamais materiāls, mapes forma un, protams, apjoms.

DIZAINS

no €
12000
VIENS KONCEPTS
  • Viena dokumentu mapju dizaina koncepta izstrāde. Iekļautas nepieciešamās dizaina izmaiņas un pielāgošana drukas specifikācijām.

VARIANTI

no €
30000
VAIRĀKI KONCEPTI
  • Vismaz 3 dažādu dizaina konceptu izstrāde. Iekļauta izmaiņu veikšana izvēlētajā mapju dizaina konceptā un drukas faila sagatavošana.

DRUKA

no €
9600
RAŽOŠANA
  • Dokumentu mapju izgatavošana. Precīza cena pēc pieprasījuma. Cena atkarīga no nepieciešamā drukas apjoma un mapju formas
PIEVIENO PAKALPOJUMUS PRECĪZĀKU CENU PIEPRASĪJUMAM
PIEPRASI PRECIZĒTU CENU
KĀ TAS NOTIEK?
DOKUMENTU MAPJU DIZAINA IZSTRĀDES PROCESS

Izstrādājot jaunus dokumentu mapju dizaina konceptus, ņemam vērā gan katra konkrētā klienta nepieciešamības un vēlmes, gan strikti vērtējam uzņēmuma korporatīvo identitāti, lai izstrādātie dokumentu mapju dizaina koncepti būtu maksimāli tai pietuvināti.

SARUNA

NEPIECIEŠAMĪBU UZZINĀŠANA
Visa sākums ir pasūtījums. Sarunas laikā izprotam, kā klients vēlas strādāt. Vai ir nepieciešami vairāki dizaina koncepti? Kāda ir vēlamā dokumentu mapju forma? Cik maketi ir nepieciešami? Vai dokumentu mapju dizains tiks lietots ilgtermiņā vai specifiskam mērķim? un tā joprojām. Šie ir pamata jautājumi, kuri ļauj mums izprast klienta redzējumu un potenciāli noteikt cenu, rādīt piemērus un gatavoties darbam.

IZVĒRTĒJUMS

IEPAZĪŠANĀS AR UZŅĒMUMA KORPORATĪVO IDENTITĀTI
Protams, ir daudz vieglāk, ja uzņēmuma korporatīvo identitāti esam veidojuši mēs, tomēr bieži strādājam ar klientiem, kuriem ir jau esoša korporatīvā identitāte. Ja identitāti esam veidojuši mēs, mums, visticamāk jau ir viena vai vairākas vīzijas par potenciālo dokumentu mapju dizainu. Ja strādājam ar esošu identitāti, pētam vēsturiskos vizuālos materiālus, lai izveidotais dokumentu mapju dizains paustu vēsturisko identitāti. Reizēm piedāvājam potenciāli labākus vizuālos risinājumus situācijās ar esošu identitāti.

RADOŠAIS, FIZISKAIS DARBS

DOKUMENTU MAPJU DIZAINA IZSTRĀDE
Ņemot vērā klienta izteiktās vēlmes un mūsu sadarbības partneru - ražotāju - noteiktās prasības, kā arī uzņēmuma korporatīvo identitāti, sākam darbu pie dokumentu mapju dizaina izstrādes. Atkarībā no nepieciešamo konceptu, maketu skaita, dokumentu mapju dizains tiek izstrādāts dažu dienu līdz nedēļas laikā. Tikai šajā brīdī sākas īstais darbs - sagaidām konstruktīvus komentārus un kritiku no klienta, lai mainītu un uzlabotu izstrādātos konceptus.

RAŽOŠANA

DIZAINA SAGATAVOŠANA DRUKAI
Atkarībā no izvēlētā dokumentu mapju dizaina koncepta sarežģītības formas un vizuālā izpildījuma ziņā, gala izvēlētais dokumentu mapju dizains ir jāpielāgo drukas tehnoloģijai. Nav būtiski arī tas, vai dokumentu mapju izgatavošanu nodrošina mūsu sadarbības partneri, vai klienta sadarbības partneri. Mums galvenais ir dokumentu mapju ražotājam un klientam nodot tehniski korektus dizaina failus, lai dokumentu mapes tiktu izgatavotas kā iecerēts.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.

Apskati mūsu padarītos darbus!

Apskati, kādus projektus esam realizējuši savā pieredzē līdz šim.
Būsim pagodināti realizēt arī Tavu ideju.