fbpx
BUKLETU DIZAINA IZSTRĀDE. DIZAINS UN DRUKAS NODROŠINĀJUMS.

Bukleti, lai gan bieži tiek dēvēti arī par brošūrām, dizaina pasaulē tomēr ir pelnījuši paši savu drukas materiālu kategoriju. Bukleti ir materiāli, kuri tiek drukāti uz vienas papīra loksnes, veicot abpusēju apdruku. Bieži vien bukleti tiek arī kā īpaši locīti, veidojot vienu vai vairākas locījumu vietas. Bukleti ir lielisks informācijas nodošas veids, jo atļauj diezgan lielu informācijs daudzumu. Bukletu dizaina izstrāde nodrošina precīzu informatīvā vēstījuma nodošanu, tekstu pilnībā vai daļēji aizstājot ar dizaina elementiem. Bukletu dizains parasti tiek veidots, lai informāciju pasniegtu vieglā, strukturētā un pārskatāmā veidā.

Šeit atradīsi informāciju par: bukletu dizaina izstrāde, bukletu dizains

BUKLETU DIZAINA IZSTRĀDE. BUKLETU DRUKA
APTUVENĀS IZMAKSAS

Bukletu dizaina izstrāde nav process, kuram būtu iespējams noteikt konkrētu cenu kā precei veikalā. Ir daudzi izmaksu un izstrādes laiku ietekmējošie faktori. Bukletu dizains ir radošs un tehnisks process, kurā jāņem vērā daudzi faktori. Būtiskākie no tiem pavisam noteikti ir bukletu vēstījums un saturiskais apjoms, kā arī dizaina sarežģītības līmenis un nepieciešamais dizaina konceptu skaits. Kad tiek runāts par bukletu druku, noteikti ir jāņem vērā bukletu forma, materiāls un, protams, nepieciešamais drukas apjoms.

DIZAINS

no €
9000
VIENS KONCEPTS
  • Viena bukletu dizaina koncepta izstrāde. Iekļautas līdz 2 valodām, kā arī dizaina izmaiņas un pielāgošana drukas specifikācijām

VARIANTI

no €
22500
VAIRĀKI KONCEPTI
  • Vismaz 3 dažādu dizaina konceptu izstrāde. Iekļautas 2 valodas un izmaiņu veikšana izvēlētajā bukletu dizaina konceptā. Drukas faila sagatavošana

DRUKA

no €
7000
RAŽOŠANA
  • Bukletu izgatavošana. Precīza cena pēc pieprasījuma. Cena atkarīga no nepieciešamā drukas apjoma, bukletu formāta un formas.
PIEVIENO PAKALPOJUMUS PRECĪZĀKU CENU PIEPRASĪJUMAM
PIEPRASI PRECIZĒTU CENU
KĀ TAS NOTIEK?
BUKLETU DIZAINA IZSTRĀDES PROCESS

Izstrādājot bukletu dizaina konceptus, ņemam vērā gan katra konkrētā klienta nepieciešamības un vēlmes, gan bukletu saturā iekļaujamo informācijas apjomu un būtību, gan strikti vērtējam uzņēmuma korporatīvo identitāti, lai izstrādātie bukletu dizaina koncepti būtu maksimāli tai pietuvināti.

SARUNA

NEPIECIEŠAMĪBU UZZINĀŠANA
Visa sākums ir pasūtījums. Sarunas laikā izprotam, kā klients vēlas strādāt. Vai ir nepieciešami vairāki dizaina koncepti? Kāds ir vēlamais bukletu formāts? Vai bukletu dizains tiks veidots specifiskā formā? Cik maketi ir nepieciešami? Kādās valodās nepieciešama informācija? un tā joprojām. Šie ir pamata jautājumi, kuri ļauj mums izprast klienta redzējumu un potenciāli noteikt cenu, rādīt piemērus un gatavoties darbam.

IZVĒRTĒJUMS

IEPAZĪŠANĀS AR UZŅĒMUMA KORPORATĪVO IDENTITĀTI
Protams, ir daudz vieglāk, ja uzņēmuma korporatīvo identitāte esam veidojuši mēs, tomēr bieži strādājam ar klientiem, kuriem ir jau esoša identitāte vai - vismaz logo. Ja logo vai korporatīvo identitāti esam veidojuši mēs, mums, visticamāk jau ir viena vai vairākas vīzijas par potenciālo bukletu dizainu. Ja strādājam ar esošu logo vai korporatīvo identitāti, pētam vēsturiskos vizuālos materiālus, lai izveidotais bukletu dizains paustu vēsturisko identitāti. Reizēm piedāvājam potenciāli labākus vizuālos risinājumus situācijās ar esošu identitāti.

RADOŠAIS, FIZISKAIS DARBS

BUKLETU DIZAINA IZSTRĀDE
Ņemot vērā klienta izteiktās vēlmes un mūsu sadarbības partneru - ražotāju - noteiktās prasības, kā arī uzņēmuma korporatīvo identitāti, sākam darbu pie bukletu dizaina izstrādes. Atkarībā no nepieciešamo konceptu, maketu skaita, kā arī bukletu formāta un formas, bukletu dizains tiek izstrādāts dienas līdz pāris dienu laikā. Tikai šajā brīdī sākas īstais darbs - sagaidām konstruktīvus komentārus un kritiku no klienta, lai mainītu un uzlabotu izstrādātos konceptus.

RAŽOŠANA

DIZAINA SAGATAVOŠANA DRUKAI
Atkarībā no izvēlētā bukletu formāta un formas, gala izvēlētais bukletu dizains ir jāpielāgo drukas tehnoloģijai. Nav būtiski arī tas, vai bukletu izgatavošanu nodrošina mūsu sadarbības partneri, vai klienta sadarbības partneri. Mums galvenais ir bukletu ražotājam un klientam nodot tehniski korektus dizaina failus, lai bukleti tiktu izgatavoti kā iecerēts.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.

Apskati mūsu padarītos darbus!

Apskati, kādus projektus esam realizējuši savā pieredzē līdz šim.
Būsim pagodināti realizēt arī Tavu ideju.