fbpx
Mājas lapa kā Tava
uzņēmuma birojs
digitālajā pasaulē.
Mājas lapa digitālajā pasaulē ir pirmā vieta, kur vērsīsies Tavi klienti, lai uzzinātu papildus informāciju par Tavu uzņēmumu un tā piedāvājumu. Ja mājas lapa izskatīsies kā 1989.gada ražojums, klientam var mainīties iespaids par Tavu uzņēmumu.
Tieši tādēļ ir būtiski, lai mājas lapa precīzi parāda Tava uzņēmuma identitāti un izskaidro Tava uzņēmuma piedāvājumu.

Mājas lapu izstrāde uz šablonu bāzes

Pielietojot dažādo mājas lapu tēmu piedāvājumus, mājas lapu var viedot izmantojot jau gatavus šablonus. Šos šablonus parasti ir diezgan ērti un viegli pielāgot individuālām nepieciešamībām, tomēr, jāatzīst, ka šādi izstrādājot mājas lapas ne vienmēr ir iespējas piepildīt katru vēlmi, jo šablons paredz atsevišķus ierobežojumus.

Mājas lapas ar individuālu dizainu

Mājas lapas var izstrādāt arī ar individuālu dizainu. Šādās situācijās mājas lapas vairāk iet roku rokā ar uzņēmuma identitāti. Mājas lapa uz šablona bāzes ir kā krāsojamā grāmata, kurā tikai jāizkrāso lauki, savukārt, mājas lapa, kura tiek veidota ar individuālu dizainu - kā balta papīra lapa, kurā zīmējumu vari veidot pats.

Interneta veikalu izstrāde

Arvien biežāk uzņēmēji saredz iespēju savu produkciju un arī pakalpojumus pārdot interneta veikalos. Šāda komercdarbības forma ir apsveicama mūsdienu ritma kontekstā. Interneta veikals sniedz daudzas plašas iespējas, kuras nesniedz informatīva mājas lapa. Interneta veikalus izstrādājam gan izmantojot šablonus, gan veidojot individuālu interneta veikala dizainu.

Citi programmēšanas darbi

Ik pa laikam saņemam dažādus pieprasījumus attiecībā uz kādas sistēmas izstrādes nepieciešamību, kādu problēmu risināšanu mājas lapas dizainā vai arī tās funkciju darbībā. Katru reizi, izvērtējot prasīto, mūsu zināšanas un prasmes, cenšamies atrisināt pat vistrakākās situācijas vai aŗī izstrādāt sarežgītas sistēmas gan no dizaina, gan funkciju viedokļa.
Mājas lapu izstrādes procesa posmi

Mājas lapas izstrādes gaitā ir būtiski ņemt vērā pašas mājas lapas uzbūvi, tās funkcijas un daudzus citus aspektus. Šī iemesla dēļ arī mājas lapas izstrādes process ir skatāms trīs posmos, no kuriem viens atbild par uzbūvi, cits par izskatu un vēl cits – par funkcijām.

Pirmais posms

MĀJAS LAPAS STRUKTŪRA UN ARHITEKTŪRA

Otrais posms

MĀJAS LAPAS DIZAINA IZSTRĀDES PROCESS

Trešais posms

MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE UN PROGRAMMĒŠANA

Kas veido mājas lapas izstrādes izmaksas?

Lai arī cik detalizētāk procesā tiktu sadalīti iepriekš minētie mājas lapas izstrādes posmi, visām mājas lapām,vairāk vai mazāk, izstrādes izmaksu prognozēšanas procesā, tiek ņemti vērtā vairāki līdzvērtīgi faktori.

UZBŪVE

MĀJAS LAPAS UZBŪVE
Mājas lapas uzbūve ir ļoti būtisks kopējo izmaksu noteikšanas faktors. Mājas lapas struktūras un arhitektūras izstrādes gaitā var parādīties dažādi mājas lapas aspekti, kuri prasa papildus darbu un izmaksas. Šajā procesā parasti rodas skaidrība par dažādu mājas lapas paplašinājumu nepieciešamību, par sadaļu skaitu un sarežģītību un mājas lapas funkcijām kā tādām.

IZSKATS

DIZAINA RISINĀJUMI
Atkarībā no mājas lapas dizaina risinājuma (šablons vai individuāls dizains) veidojas arī mājas lapas dizaina risinājuma izmaksas. Protams, ka mājas lapas šablona izmantošana būs finansiāli izdevīgāks risinājums, bet individuāla mājas lapas dizaina izveide – dārgāks un sarežģītāks process. Tāpat ir jāņem vērā arī dizaina sarežgītība, dizaina risinājumu dažādie elementi un citi ar dizainu saistītie aspekti.

SATURA VADĪBA

PIELIETOTĀ SISTĒMA
Šeit domājam mājas lapas izstrādē pielietoto satura vadības sistēmu. Droši vien ir dzirdēts par tādām sistēmām kā Wix, Shopify, WordPress un citām. Mēs savā ikdienas darbībā pārsvarā strādājam ar mājas lapām, kuru izstrādē tiek pielietots WordPress un Laravel sistēmas. Tomēr reizēm uzņemamies projektus, kuri saistīti arī ar citām sistēmām. Katra sistēmā kādā mērā vieno no otras atšķiras, tādēļ arī atšķiras gan izstrādes termiņi, gan izmaksas.

SATURS

SATURA APJOMS
Protams, ja vēlēsies, lai mēs uzņemamies arī pirmā satura izvietošanu jaunajā mājas lapā, vērtēsim satura apjoma un tā iegūšanas metodes. Ja saturs būs jāpārnes no esošās mājas lapas, modernizējot mājas lapu, tas būs izdevīgāk kā situācijās, ja vēlēsies, lai saturu izstrādājam mēs. Tieši tādēļ ir būtiski saprast pirmšķietamo satura apmēru pirms darba pie mājas lapas. Tāpat ir ļoti būtiski saprast, kādās valodās tiks veidots mājas lapas saturs.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.