fbpx
Interneta veikals Tava uzņēmuma
produkcijas pārdošanai.
Interneta veikals, jeb kā tas tiek kādreiz saukt – e-veikals – ir lielisks pārdošanas kanāls, kuru var lieliski izmantot pārdošanas apjomam audzēšanai.
Interneta veikals kā digitālā vidē balstīta iepirkšanās vieta nodrošina iespēju gan pircējiem veikt pirkumus attēlināti, gan uzņēmējiem – izmantot iespēju veidot uz pircēju paradumiem balstītas reklāmas kampaņas.

Interneta veikalu izstrāde, izmantojot gatavus šablonus

Interneta veikalus kā jebkuru citu mājas lapu var veidot, pielietojot pieejamos dizaina šablonus. Šādā veidā interneta veikalu var izveidot salīdzinoši ātri un ar salīdzinoši mazām izmaksām. Interneta veikala šablona izvēle ir būtisks punkts interneta veikala izstrādē.

Dažādu labojumu veikšana esošos interneta veikalos

Bieži vien, laikam ejot un tehnoloģijām attīstoties, interneta veikalu pārvaldītāji saskaras ar kādām problēmām interneta veikala darbībā. Šādos gadījumos ir nepieciešams iesaistīties, lai problēmu novērstu. Atkarībā no problēmas, meklējam potenciālos risinājumus.

Interneta veikalu ar individuālu dizainu izstrāde

Interneta veikalu var veidot arī, izstrādājot individuālu dizainu. Šādā gadījumā darba apjoms, protams ir lielāks kā parastas informatīvās mājas lapas izstrādes gadījumā. Interneta veikalu veidojot uz individuāla dizaina bāzes ir būtiski izprast visas nepieciešamās funkcijas un iespējas. Piemēram – vai precēm būs pieejams “Quick view” – iespēja apskatīt preci uzlecošajā logā, nezaudējot esošo atrašānās vietu… un citas “mazās fīčas”, lai padarītu veikalu ērti lietojamu pircējiem.
Interneta veikala izstrādes
būtiskākie posmi.

Interneta veikals, ņemot vērā tā uzbūvi un daudzas sarežģītās funkcijas, netiek izstrādāts dienas laikā. Šajā salīdzinoši garajā, laikietilpīgajā procesā ir būtiski apzināties, kurā interneta veikala izstrādes posmā šobrīd atrodamies.

Pirmais posms

PIELIETOJAMĀS SATURA VADĪBAS SISTĒMAS IZVĒLE

Otrais posms

INTERNETA VEIKALA DIZAINA IZSTRĀDES PROCESS

Trešais posms

INTERNETA VEIKALA PROGRAMMĒŠANAS UN IZSTRĀDES PROCESS

Kas veido interneta veikala izstrādes izmaksas?

Līdzīgi kā sarežģītai mašīnai, interneta veikalam ir ļoti daudz dažādu aspetu, sīkumu un vienkārši lietas, par kurām nedrīkst piemirs. Liela daļa no tām tiek paredzēta iepriekš un ņemta vērā arī topošā interneta veikala izmaksu noteikšanas procesā

SISTĒMA

PIELIETOJAMĀ SISTĒMA
Pielietojamā sistēma ļoti būtiski ietekmē gan interneta veikala izstrādes ilgumu, gan cenu. Interneta veikals uz WordPress bāzes ir vairākas reizes vienkāršāks kā interneta veikals uz Laravel bāzes. Tieši tādēļ sistēmas izvēles posmā ir būtiski izprast katras sistēmas plusus un mīnusus, lai jau priekšlaicīgi pieņemtu pareizu lēmumu par pielietojamo sistēmu.

DIZAINS

DIZAINA RISINĀJUMS
Pavisam saprotami ir tas, ka individuāla dizaina izstrāde būs dārgāka kā šablona pielietošana. Dizaina risinājums, kurš tiek lietots ir otrs būtiskākais gala cenas faktors. Pielietojot dizaina šablonu, interneta veikala izstrāde būs vairākas reizes lētāka, bet tajā pat laikā var neatrisināt kādu funkciju vai citu vēlmi.

KODS?

SATURS UN STRUKTŪRA
Ja partneris vēlas, lai mēs izvietojam pirmo saturu, tad mums parādās loģisks jautājums – cik liels ir satura apjoms. Ja Partnerim ir 5 preces vienā preču kategorijā, tas noteikti būs ātrāk un prasīs mazāk darba kā 150 000 preču pozīciju izvietošana. Tāpat – reizēm interneta veikali “ņem” informāciju no kādām piegādātāju datubāzēm. Šeit radīsies jautājumi par to – kādas ir datubāzes, kā ar tām saslēgties un kāda informācija no tām nepieciešama?

APTUVENI

VIDĒJI ARITMĒTISKI …
Ja mums jautā interneta veikala cenu, nesniedzot konkrētu informāciju, mēs automātiski atbildam, ka aptuveni 5 miljoni EUR. Ir būtiski saprast daudzus aspektus, lai nosauktu precīzu interneta veikala cenu. Tajā pat laikā nebūs melots, ja teiksim, ka interneta veikals izstrādes aptuvenā cena mūsu gadījumā sākas ar 500 EUR un atkarībā no nepieciešamajām funkcijām un citiem aspektiem var sasniegt pat vairākus desmitus tūkstošus.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.