fbpx
Interneta veikalu dizaina izstrāde
e-komercijas attīstībai.
Organizējot pārdošanu digitālajā vidē, ir ļoti būtiski, lai izstrādātais interneta veikala dizains atbilst gan moderna un lietotājam ērta interneta veikala prasībām, gan ar savām dizaina izpausmēm pilnvērtīgi paustu zīmola vadlīnijas.
Interneta veikalu dizaina iztrāde ir pietiekami izaicinošs process, kura gaitā ir būtiski daudz vairāk faktoru kā informatīvas mājas lapas dizaina izstrādē. Izstrādājot interneta viekala dizainu ir kritiski jāvērtē dažādo elementu nepieciešamība un lietderība.

Interneta veikalu dizaina izstrāde uz šablonu bāzes

Interneta veikalu dizaina izstrādes sākuma posmā ir lietderīgi apskatīt gan jau esošus interneta veikalus, gan arī – ko piedāvā dažādi esošie šabloni. Potenciāli arī šablonu var izmantot kā lielisku dizaina iedvesmas avotu.

Individuāla dizaina izstrāde interneta veikaliem

Izstrādāt interneta veikalu ar individuālu dizainu ir izaicinoši, tajā pat laikā interesanti ar iespēju izpausties radoši. Veikala individuāla dizaina izstrāde sniedz lielisku pievienoto vērtību uzņēmuma zīmolam.

Interneta veikalu dizaina programmēšana kodā

Interneta veikalu dizaina izstrāde sākotnēji tiek veidota attēlu veidā. Tomēr, lai ar to varētu strādāt turpmāk, dizains ir jāpārveido koda veidā. Dizaina front-end programmēšana ir tikpat azartisks un interesants process kā dizaina izstrāde, jo šajā posmā topošajam interneta veikalam tiek piešķirta dzīvība un reizēm arī kustība.

Responsīva dizaina izstrāde interneta veikalam

Ir redzēti daudzi ļoti izteiksmīgi, spilgi un krāšņi interneta veikalu dizaini, kuri lieliski izskatās datora ekrānā, bet ir teju nesaprotami dažādās mobilajās ierīcēs. Tieši tādēļ, strādājot ar interneta veikalu un mājas lapu dizaina izstrādi, vienmēr domājam trīs dizaina virzienos – mobilais, tablet un desktop dizaina versijas.
Interneta veikala dizaina
izstrādes procesa posmi

Interneta veikala dizaina izstrāde ir radošs process, kurā, neizbēgami, ir iespējami vairāki dažādi dizaina rezutāti. Tieši tādēļ ir būtiski korekti izplānot potenciālo nākotnes interneta veikalu, lai varētu veiksmīgāk izstrādāt dažādus dizaina konceptu variantus. Atbilstoši labākajam izstrādātajam interneta veikala dizaina konceptam, tiks izstrādāta visa interneta veikala struktūra.

Pirmais posms

INTERNETA VEIKALA STRUKTŪRA UN ARHITEKTŪRA

Otrais posms

INTERNETA VEIKALA DIZAINA KONCEPTU VERSIJU IZSTRĀDE

Trešais posms

INTERNETA VEIKALA DIZAINA IZSTRĀDE UN PROGRAMMĒŠANA

Kas veido interneta veikala dizaina izstrādes izmaksas?

Interneta veikala dizaina izstrāde ir ļoti aktīvs, radošs un laikietilpīgs process. Lai spētu priekšlaicīgi nosaukt potenciālās izmaksas un laika ietvaru, ir jārēķinās ar vairākiem aspektiem.

UZBŪVE

INTERNETA VIEKALA UZBŪVE
Jau iepriekš minēts, ka interneta veikala dizaina izstrādē būtisks aspekts ir paša interneta veikala uzbūve. Vai ir tikai sadaļas produktiem un pārdošanai, vai tomēr ir arī sadaļas, kas saistītas ar uzņēmuma darbību vispārīgi un citi aspekti. Katra no šīm sadaļām prasa savus dizaina elementus, tādēļ būtiski ir apzināt šīs sadaļas un to dizaina elementus.

ELEMENTI

DIZAINA SAREŽĢĪTĪBA
Interneta veikala dizains, līdzīgi kā jebkuras citas mājas lapas dizains sastāv no vairākām “kārtām”. Fons, fona filtra esamība, teksti, ēnas un citi aspekti. Jo vairāk šādu elementu, jo ilgāks un sarežģītāks ir dizaina izstrādes posms. Tāpat arī jāņem vērā pielietojamo animācijas elementu sarežģītības pakāpe un citi aspekti.

KODS

DIZAINA PROGRAMMĒŠANA
Arī šeit tiek ņemts vērā dizaina sarežģītības līmenis. Sarežģītākus dizainus bieži vien ir arī sarežģītāk programmēt. Interneta veikala dizains jau pirmšķietami ir sarežģītāks par vienkāršas mājas lapas dizaina izstrādi un tas tiešā veidā ietekmē arī interneta veikala dizaina programmēšanas posmu.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.