fbpx
Visa sākums –
nosaukums un logotips.
Uzņēmuma stāsts tāpat kā cilvēkam sākas ar tā vārdu. Tieši tādēļ būtiski ir radīt arī vizuāli atpazīstamu zīmolu. Zīmola viens no būtiskākajiem aspektiem ir uzņēmuma logotips. 
Logotipa izstrāde ir radošs un interesants process, kurš ietekmē uzņēmuma vizuālo komunikāciju ilgtermiņā.

Zimola nosaukumu izstrāde

Uzņēmuma un zīmola nosaukumam jau pašam par sevi ir jābūt pietiekami atšķirīgam, atpazīstamam un tādam, kuru viegli atcerēties.

Uzņēmumu logotipu izstrāde

Uzņēmumu un zīmolu logotipu izstrāde ir viens no kreatīvākajiem un interesantākajiem procesiem, jo nosaka uzņēmuma vizuālo komunikāciju.
Zīmola un logotipa
izstrādes posmi

Zīmola un logotipa izstrāde nenotiek vienas darbības rezultātā. Tas ir radošs process, kur katrs no soļiem ir būtisks tālākajā zīmola un logotipa attīstības posmā. Šķietami logotipa izstrādi var sadalīt trīs lielākos posmos.

Pirmais posms

LOGOTIPA DIZAINA KONCEPTU IZSTRĀDE

Otrais posms

IZVĒLĒTĀ KONCEPTA ATTĪSTĪŠANA, GALA VERSIJAS RADĪŠANA

Trešais posms

LOGOTIPA VARIĀCIJU IZSTRĀDE DAŽĀDĀM SITUĀCIJĀM

Kas veido logotipa izstrādes izmaksas?

Uzņēmumu un zīmolu logotipi ir ļoti atšķirīgi. Ir sarežģīti un ļoti detalizēti, ir moderni un vienkārši. Tāpat nedrīkst aizmirst, kāds ir izstrādātā zīmola vēstījums, kurš tiek iekļauts logotipā un daudzi citi aspekti, kas ietekemē logotipa izstrādes procesu.

KREATIVITĀTE

JAUNA LOGOTIPA IZSTRĀDE?
Logotipu izstrādes gaitā ir ļoti būtiski, vai attiecīgais logotips ir jāizstrādā no jauna vai tikai esošais logotips jāpārvērš vektorgrafikā. Ja logotips ir jāveido no jauna, ļoti nozīmīgs būs konceptu izstrādes posms.

KONCEPTI

ESOŠA LOGOTIPA MODERNIZĀCIJA?
Reizēm uzņēmumiem, kuri darbojas jau vairākus gadus ir nepieciešams izstrādāt esošā logotipa modernizētu versiju. Reizēm modernizētā versija jau sākotnēji ir uzskatāma par jauna logotipa izstrādi.

PIELIETOJUMS

ESOŠA LOGO PĀRZĪMĒŠANA
Ir situācijas, kad uzņēmumam jau ir brīnišķīgs logo, bet, diemžēl, tas ir pieejams tikai kaut kādā vienā, diezgan neērtā faila formātā, ierobežojot logotipa lietošanas iespējas. Šajā brīdī iesaistāmies mēs.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.