fbpx
Dažādu drukas materiālu
dizaina izstrāde.
Dažādu nepieciešamību un izmēru drukas materiālu dizains sākot ar vizītkartēm, beidzot ar lielizmēra reklāmas baneriem. 
Drukas materiālu dizainu sagatavošana drukai un, ja nepieciešams – arī drukas nodrošinājums.

Uzņēmuma vizītkaršu dizaina izstrāde

Uzņēmuma vizītkaršu dizaina izstrāde un drukas materiālu dizaina sagatavošana drukāšanai. Dažādu risinājumu iespējamība.

Bukletu, brošūru un flaieru dizains

Informatīvo drukas materiālu dizaina izstrāde, nodrošinot gan dizaina konceptu realizāciju, gan atbalstu drukas nodrošinājumā.

Reklāmas plakātu dizaina izstrāde

Dažādu vēstījumu plakātu dizaina izstrāde, neatkarīgi no konkrētā plakāta izmēra, formas un citiem aspektiem. Drukas materiālu dizains un sagatavošana drukai.

Lielformāta reklāmas baneru dizains

Vides reklāmas kampaņu vajadzībām nepieciešamo lielformāta baneru dizaina izstrāde ar drukas materiāla dizaina izstrādi un atbalstu baneru drukāšanā, izvietošanā.
Dizaina izstrādes sadarbības posmi

Kā jebkurš process, arī dizaina izstrāde ir sadalāma vairākos posmos, kur katrs no tiem būtiski ietekmē gala rezultātā izstrādāto dizaina materiālu. Šādi dizaina izstrādes posmi ir izmantojami neatkarīgi no izstrādājamā materiāla vai tā pielietojuma.

Pirmais posms

NEPIECIEŠAMĀ DIZAINA KONCEPTU RADĪŠANA

Otrais posms

IZVĒLĒTĀ KONCEPTA ATTĪSTĪŠANA

Trešais posms

DIZAINA SAGATAVOŠANA DRUKĀŠANAI

Kas veido drukas materiāla dizaina izstrādes izmaksas?

Izprotot drukas materiāla dizaina izstrādes procesu un ņemot vērā katra konkrētā nepieciešamā dizaina materiāla dažādos aspektus, veidojam individuālus piedāvājumu katram klientam.

APJOMS

DIZAINA MATERIĀLA PIELIETOJUMS
Ļoti būtisks cenas noteikšanas aspekts ir dizaina materiāls pats par sevi. Dizaina materiāls var būt 9 x 5 cm vizītkarte, vai liels vides reklāmas baneris, vai pat 1000 lapaspušu biezs produktu katalogs ar sarežģītu uzbūvi. Visi šie aspekti iespaido dizaina izstrādes izmaksas.

ELEMENTI

DIZAINA SAREŽĢĪTĪBA
Lielums, kurš ļoti iespaido pie dizaina materiāla pavādāmā laika apjomu. Ja dizains ir vienkāršs, pie attiecīgā materiāla var pavadīt pat tikai pāris sekundes, bet, ja dizains ir sarežģīts un veidots no liela elementu skaita, pie dizaina materiāla izstrādes būs jāpavada daudz vairāk laika. Tieši tādēļ parasti aicinām partnerus iesūtīt kādu vizualizāciju, lai saprotam, kādā virzienā jāiet.

KODS?

DIZAINA PROGRAMMĒŠANA
Digitālajā laikmetā arvien biežāk sastopamies ar nepieciešamību dizainu realizēt digitālajā vidē, veidojot dizainu koda veidā un, iespējams, piešķirot dizainam arī animāciju vērtības. Šo ir būtiski zināt pirms darba sākšanas pie dizaina izstrādes.
Jau zini, kas Tev nepieciešams?

Sazinies ar mums un jautā pēc konkrēta detalizētā piedāvājuma.
Priecāsimies Tev palīdzēt.