Ja Tevi tomēr vairāk interesē pašam savs internetveikals

Apskati mūsu piedāvājumu “Mājas lapa līzingā”. Izveidosim Tev individuālu mājas lapu vai e-veikalu ar individuālu dizainu vai uz dizaina tēmas ar dalītu maksājumu.

Esam stipri kopā

Esam izveidojuši e-veikala platformu Latvijas ražotājiem – maksā, kad pelni.

Latvijas ražotāji ikdienā ražo un piedāvā patērētājiem plaša spektra produkciju. Vēlamies izveidot vienotu e-veikalu Latvijas ražotājiem, veicinot ražotāju preču noietu. Mēs nodrošinām visu nepieciešamo – ražotājiem nepieciešams tikai mums iesniegt informāciju, ražot preces un nodot tās kurjeram piegādei.

Gatava e-veikala platforma
Mēs nodrošinām visu nepieciešamo e-veikala darbībai. Tev atliek tikai iesniegt mums informāciju par savu produciju. Mēs izdarīsim pārējo!

Piegāde ar Omniva

Esam noslēguši līgumu ar Omniva par piegāžu veikšanu. Saņem ziņu par pasūtījumu, saņem naudu un gaidi kurjeru.

Maksā procentuāli no pirkuma

Maksā tikai tad, kad Tevis piedāvātā prece tiek iegādāta. Nekādu papildus izmaksu par kādiem specifiskiem tehniskiem risinājumiem.

Iekļauta reklāma

Daļu no %, ko ieturēsim, ieguldīsim e-veikala reklāmā. Organizēsim reklāmu meklētājos, baneru reklāmu un sociālos kontus.

Šobrīd ir svarīgāk kā jebkad agrāk, lai uzņēmumu digitālā vide ir sakārtota. Uzņēmumiem ir jānodrošina sava spēja komunicēt un pārdod savu pakalpojumu vai produkciju internetā.

Šobrīd ir būtiski, lai uzņēmēji, kuriem tas ir iespējams, būtu aktīvi digitālajā vidē, turpinot sniegt savus pakalpojumus vai nodrošinot pircējus ar savu produkciju attālināti. Visi ceļi ved uz Romu reālajā dzīvē un uz mājas lapu digitālajā pasaulē. Izmanto mūsu piedāvāto iespēju realizēt savu produkciju internetā bez papildus slogiem.

Piedāvājuma BŪTISKIE FAKTORI un NOTEIKUMI, kuri Tev jāņem vērā.

Uzzini, kas iekļauts “Maksā, kad pelni” pakalpojumā

PAKALPOJUMĀ IEKĻAUTS

E-veikala platforma

Apmācības par preču specifikāciju nodošanu mums

Preču izvietošana e-veikalā

Reklāmas organizēšana

Internetveikala hostings

Piegādes ar Omniva kurjerdienestu

Atbalsts sadarbības laikā