Par līzingu mājas lapām un interneta veikaliem ar individuālu dizainu interesēties atsevišķi!

Pastāv iespēja vienoties par dalītu maksājumu arī mājas lapām un internetveikaliem ar individuālu dizainu. Šādas situācijas ir krasi atšķirīgākas, tādēļ aicinām Jūs sazināties ar mums, lai saņemtu detalizētāku informāciju.

Esam stipri kopā

Atbalstot Latvijas uzņēmējus, veidojam mājas lapas līzingā.

Mainoties kopējai ekonomiskajai situācijai valstī, daudzi uzņēmumi saskaras ar dažādām grūtībām. Tomēr priecē uzņēmēju apņēmība un nepadošanās. Tieši tādēļ arī mēs vēlamies palīdzēt uzņēmējiem, kuriem tas ir nepieciešams, īsos termiņos nodrošinot tiem mājas lapas ar samazinātu finansiālo slogu.

Mājas lapa uz tēmas bāzes
Gan informatīvās mājas lapas, gan e-veikali tiek izstrādāti uz WordPress satura vadības sistēmas, pielietojot kādu no dizaina tēmām plašā piedāvājumā.

Primārā satura izvietošana

Mēs nodrošinām primārā satura izvietošanu visām mājas lapas pamatsadaļām. Tāpat nodrošinām arī preču pozīciju un bloga rakstu izvietošanu ierobežotā apjomā.

Dalīts maksājuma grafiks

Atkarībā no mājas lapas izstrādes summas, piedāvājam maksājumus veikt, dalot kopējo summu 3, 6 vai 12 daļās, apmaksu veicot katru mēnesi.

Apmācības satura vadībā

Pēc mājas lapas pabeigšanas, nodrošinām partneriem apmācības mājas lapas satura vadībā, lai nodrošinātu turpmāku darbu ar partnera mājas lapas saturu.

Šobrīd ir svarīgāk kā jebkad agrāk, lai uzņēmumu digitālā vide ir sakārtota. Uzņēmumiem ir jānodrošina sava spēja komunicēt un pārdod savu pakalpojumu vai produkciju internetā.

Šobrīd ir būtiski, lai uzņēmēji, kuriem tas ir iespējams, būtu aktīvi digitālajā vidē, turpinot sniegt savus pakalpojumus vai nodrošinot pircējus ar savu produkciju attālināti. Visi ceļi ved uz Romu reālajā dzīvē un uz mājas lapu digitālajā pasaulē. Izmanto mūsu piedāvāto iespēju izstrādāt mājas lapu ātri un bez krasiem papildus slogiem.

Mājas lapu līzinga BŪTISKIE FAKTORI un NOTEIKUMI, kuri Tev jāņem vērā.

Uzzini, kas iekļauts mājas lapu līzinga pakalpojumā

PAKALPOJUMĀ IEKĻAUTS

Mājas lapas uzbūves izstrāde

Jaunas mājas lapas arhitektūras izstrāde vai esošās lapas arhitektūras pārnešana uz jauno versiju. Nepieciešamo paplašinājumu un funkciju iestatīšana. Līdz 3 valodu iestatīšana.

Mājas lapas dizaina realizācija

Piedāvājumā iekļauta dizaina risināšana, izmantojot tēmā iekļautos elementus un risinājumus, paplašinājumos iekļautos elementus un risinājumus, kā arī – partnera iesūtītos dizaina elementus. Ja dizaina elementus veidojam mēs, tas var veidot papildus izmaksas (skatīs sadaļā “Izstrādes process”)

Satura izvietošana

Iesūtītā satura izvietošana vai esošās mājas lapas satura pārnešana. Iekļauta visa satura izvietošana visās mājas lapas pamatsadaļās neatkarīgi no mājas lapas valodu skaita, kā arī līdz 20 precēm e-veikalā un 10 bloga ierakstiem blogā neatkarīgi no mājas lapas valodu skaita.

Mājas lapas optimizācija

Izstrādātās mājas lapas daļēja optimizācija SEO prasībām. Kešatmiņas iestatīšana, koda optimizēšana, attēlu optimizēšana, Yoast SEO iestatīšana, Google Analytics pievienošana, Facebook Pixel pievienošana, Google Search Console pievienošana.

Mājas lapas hostings līzinga laikā

Arī mēs vēlamies sevi pasargāt, tādēļ mājas lapa pēc izstrādes hostējama pie mums vismaz līzinga darbības laikā.

Iekļauts
1. Mājas lapas hostings ar SSL sertifikātu;
2. Līdz 3 e-pasta kastīšu hostings ar e-pastu pārnešanu, ja nepieciešams;
3. Līdz 3 e-pasta kastīšu iestatīšana, ja to vēl nav.

Pēc līzinga beigām – hostings pēc partnera izvēles.

Apmācības mājas lapas satura vadībā

Nodrošinām partnerim apmācības mājas lapas satura administrēšanā turpmākai darbībai ar mājas lapas saturu.

Atbalsts sadarbības laikā

Nodrošinām partneriem konsultatīvo atbalstu un lapas tehniskās uzturēšanas atbalstu visā sadarbības laikā.

IZSTRĀDES PROCESS

Saruna par potenciālo mājas lapu

Pārrunas par vēlamo mājas lapas uzbūvi, struktūru un citiem mājas lapas aspektiem.

Vienošanās par kopējo cenu

Vienošanās par mājas lapas kopējo cenu (neiekļaujot tēmas iegādes izmaksas)

Izstrādes cenas sadalījums

Summa līdz 300 EUR – 3 maksājumi. Summa līdz 600 EUR – 6 maksājumi. Summa virs 600 EUR – 12 maksājumi.

Tēmas izvēle

Tēmu atlase un gala tēmas izvēle.

Darbs ar mājas lapu

Mājas lapas iestatīšana, satura ievadīšana, mājas lapas optimizācija u.c. darbi saistībā ar mājas lapu.

Vienošanās par papildus izmaksām

Papildus izmaksas var veidot dažādi aspekti, kuri ir atrunāti un arī nav atrunāti “Pakalpojumā iekļauts” sadaļā, bet informēsim Tevi pirms ir šādas izmaksas radušās, kā arī, ja vienosimies, ka šos darbus izdarām mēs – iekļausim šīs papildus izmaksas līzinga grafikā. Tas neattiecas uz izmaksām, kas skar trešo pušu intereses.

Abpusējais prieks par jauno mājas lapu

Mums ir būtiski priecāties kopā ar mūsu sadarbības partneriem par viņu panākumiem, pirmajiem pirkumiem e-veikalā un viņu prieku par padarīto darbu.