Esam stipri kopā

Google Search kampaņas izstrāde tikai 50 EUR, slēdzot kampaņas līgumu uz gadu.

Iespēja izveidot Jūsu uzņēmumam reklāmu Google meklētājā uz izdevīgākiem nosacījumiem veidojot sadarbību ilgtermiņā. Nodrošinot kampaņas izstrādi un izvietošanu, uzņemamies atbildību arī par kampaņas rezultātiem.

Kampaņas prognozes
Veidojam partneru Google Serarch ads kampaņu izmaksu prognozes un paredzamos ieguvumus kampaņas ietvarā

Izdevīgi nosacījumi kampaņas izstrādei

Izstrādājam kampaņas uz izdevīgākiem nosacījumiem, ja mums tiek uzticēta kampaņas administrēšana ilgtermiņā uz vismaz gadu.

Atslēgas vārdu atlase

Veidojam partneru atslēgas vārdu sarakstu un to grupēšanu atbilstoši izstrādātajai kampaņas struktūrai.

Kampaņas administrēšana

Nodrošinām kampaņu administrēšanu ilgtermiņā, veicot nepieciešamos labojumus un atjauninājumus, kā arī vēlamās izmaiņas kampaņā

Google reklāmas īpašā piedāvājuma BŪTISKIE FAKTORI un NOTEIKUMI, kuri Tev jāņem vērā.

Uzzini, kas iekļauts šajā īpašajā piedāvājumā

PAKALPOJUMĀ IEKĻAUTS

Kampaņas izmaksu prognoze

Balstoties vairākos Tavu uzņēmumu raksturojošos atslēgas vārdus, izstrādāsim maksimālo izmaksu prognozi Tavam uzņēmumam.

Vienošanās par kampaņas budžetu

Atbilstoši Tava uzņēmuma iespējām vienosimies par ikmēneša izmaksu budžetu. Tas var būt maksimālais budžets, tā var būt mazāka summa. Norādīsim arī summu, zem kuras kampaņa kļūs neefektīva. Piedāvājuma ietvarā Google Serch Ads mēneša budžeta summai jābūt ne mazākai kā 100 EUR.

Kampaņas izstrāde

Līdz 20 reklāmas kopām. Katrai reklāmas kopai -3 reklāmas teksti. Atslēgas vārdu atlase atbilstoši reklāmas kopām. Nepieciešamo reklāmas paplašinājumu izveide.

Kampaņas izvietošana

Izstrādātās kampaņas izvietošana Google Ads rīkā, nepieciešamo darbību veikšana, lai kampaņa tiktu apstiprināta no Google puses.

Kampaņas administrēšana ilgtermiņā

lai nodrošinātu kampaņas nepārtrauktību, nepārtraukti sekojam līdzi kampaņās notiekošajiem procesiem Veicam nepieciešamās darbības, lai kampaņa nezaudētu savu efektivitāti. Nepieciešamības gadījumā – veicam kampaņā izmaiņas pēc klienta lūguma

Jauns pakalpojums – MĀJAS LAPA LĪZINGĀ.

Šobrīd ir svarīgāk kā jebkad agrāk, lai uzņēmumu digitālā vide ir sakārtota. Uzņēmumiem ir jānodrošina sava spēja komunicēt un pārdot savu pakalpojumu vai produkciju internetā.

Ir būtiski, lai uzņēmēji, kuriem tas ir iespējams, būtu aktīvi digitālajā vidē, turpinot sniegt savus pakalpojumus vai nodrošinot pircējus ar savu produkciju attālināti. Visi ceļi ved uz Romu reālajā dzīvē un uz mājas lapu digitālajā pasaulē. Izmanto mūsu piedāvājumu izstrādāt mājas lapu ātri un bez krasiem papildus slogiem.

GOOGLE REKLĀMAS IZMAKSAS

Kampaņas izstrāde

Vienreizējs maksājums par kampaņas izstrādi – 50 EUR apmērā, slēdzot administrēšanas līgumu uz 1 gadu. Piedāvājuma ietvarā tiek izstrādātas līdz 20 reklāmas kopām ar tām atbilstošu atslēgas vārdu atlasi, katrai reklāmas kopai nodrošinot 3 reklāmas tekstus.

Google Search Ads budžets

Ikmēneša naudas summa, kura pārskaitāma Google. Summa mainīga gan starp dažādām nozarēm, gan arī vienam partnerim mēneša ietvarā. Lai šo summu noteiktu pēc iespējas tuvāk – nepieciešama izmaksu prognoze. Piedāvājuma ietvarā Google Search Ads budžets ir vismaz 100 EUR

Administrēšanas maksa

Ikmēneša maksājums par kampaņas administrēšanu. Vienmēr šis maksājums ir procentuāls un tiek aprēķināts no iepriekšējā mēnesī faktiski iztērētā Google Search Ads budžeta.

Nepieciešamas plašākas reklāmas iespējas?

Mēs aktīvi strādājam, lai nodrošinātu mūsu partneriem plašu reklāmas iespēju klāstu. Tas ir pietiekami plašs un komplicēts, tādēļ acinām par iespējām jautāt individuāli